‎‫3 שלבים
להקמת
עסק מהבית 
 
 
 
 איריס שביט, מנהלת בתעשיית השיווק הרשתי. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה ואימון של משווקים בתעשיית השיווק הרשתי, מתמחה בייעוץ והקמת עסקים מהבית וביצירת הכנסה בנוסף למשכורת. חברה בפורום המנהלים של חברת FOREVER ומאמנת להצלחה.שיווק

 

 

עוד באותו נושא:
Forever Living's
Marketing Plan is successful because
it is simple

התכנית השיווקית של Forever Living Products מצליחה בגדול מפני שהיא פשוטה. זוהי אחת הדרכים הפשוטות ביותר לפתוח עסק עצמאי. יותר מזה, מהתחלה תוכל לסמוך על כוחם של מוצרי צריכה שהוכיחו את עצמם ועל יצרן מבוסס בעל שם עולמי שישמש כשותף שלך. FLP תספק לך את כל האמצעים והניסיון כדי שתוכל לבנות את העסק שלך לכל גודל שתבחר בו.

התכנית שלנו מספקת לך ביטחון! כל דרגה שתשיג בתכנית השיווקית תישמר עבורך. תוכל ליהנות בכל עת, גם מהצלחת הקבוצה שלך, מכיוון שהתכנית השיווקית אינה מאפשרת עקיפות.

כל פרט בתכנית העסקית של FLP מכוון לעזור לך לבנות עסק מבוסס ויציב. יש לנו תכנית הדרכה ואירועים מיוחדים ,אנחנו מספקים לך את רוב השירותים האדמיניסטרטיביים ומצמצמים את כמות המלאי הנחוצה לך.כל זה כדי שתוכל להקדיש זמן לדברים החשובים באמת: למשווקים וללקוחות שלך. עם צוות משווקים מאומן טוב יותר ובעל מוטיבציה מעולה, העסק שלך יצמח ברציפות, ייתן לך הכנסה גדולה יותר ויקרב אותך להגשמת מטרותיך וחלומותיך.

 

למידע נוסף על הדרך הנכונה להקמת עסק מהבית או להזמנת מוצרים נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia