הצטרפו אל קהילת
המשווקים של FOREVER

  

 

‎‫3 שלבים
להקמת
עסק מהבית 
 
 
 
 איריס שביט, מנהלת בתעשיית השיווק הרשתי. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה ואימון של משווקים בתעשיית השיווק הרשתי, מתמחה בייעוץ והקמת עסקים מהבית וביצירת הכנסה בנוסף למשכורת. חברה בפורום המנהלים של חברת FOREVER ומאמנת להצלחה.דף הבית >> איך שיווק רשתי עובד > >> איך מצליחים בשיווק רשתי?
איך מצליחים בשיווק רשתי?

כן, אני מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה ולהתעדכן במאמרים חדשים
 

 
תעשיית השיווק הרשתי היא תעשיה ש"משנעת מוצרים בעזרת מערכות יחסים", מה שעושה את העניין עוד יותר מורכב, כי בסוף כל "מערכת יחסים" ישנו אדם שדורש יחס והתייחסות, הקשבה ועזרה, תמיכה והבנה. לא משנה אם אנו מוכרים ללקוח מוצר או שאנו מוכרים לו את הרעיון של העסק הנפלא שלנו – יש פה בנאדם, ולכן זה מורכב ודורש מאיתנו תשומת לב רבה.
מטרת מאמר זה לאפשר לכל מי שמתעניין בהכנסה נוספת או בהקמת עסק עצמאי, לכל מי שמעוניין בעבודה מהבית או לכל מי ששמע על שיווק רשתי אבל לא ממש יודע מה זה – להבין בדיוק במה מדובר.
 
נהוג לומר שעסק של שיווק רשתי הוא עסק פשוט מאד. כל שעלינו לעשות הוא לאהוב את המוצרים, לספר עליהם, למכור אותם ולמצוא אנשים שרוצים לעשות בדיוק את מה שאנחנו עושים. אז נכון, שיווק רשתי הוא עסק פשוט. הוא אינו דורש ידע מוקדם או השכלה מסויימת, לא משנה הגיל, המין, מקום המגורים, האמונה או המצב הכלכלי שלך. כל מה שצריך בשביל להצליח בשיווק רשתי הוא להבין את הגורמים המתקיימים במשוואה, שהם הגורמים להצלחה בעסק.

כל זה נכון, אבל עדיין עלינו חייבים להיות מדוייקים. עצם העובדה שעסק של שיווק רשתי הוא עסק פשוט, לא בהכרח אומר שהוא עסק קל. כל תחום חדש שאנשים נכנסים אליו דורש מהם תהליך הבשלה עד שיתמחו בו, ועד שהעסק יתחיל להניב את התוצאות הרצויות.

תעשיית השיווק הרשתי היא תעשיה ש"משנעת מוצרים בעזרת מערכות יחסים", מה שעושה את העניין עוד יותר מורכב, כי בסוף כל "מערכת יחסים" ישנו אדם שדורש יחס והתייחסות, הקשבה ועזרה, תמיכה והבנה. לא משנה אם אנו מוכרים ללקוח מוצר או שאנו מוכרים לו את הרעיון של העסק הנפלא שלנו – יש פה בנאדם, ולכן זה מורכב ודורש מאיתנו תשומת לב רבה.

4 האמונות ההכרחיות בשיווק הרשתי
ישנן 4 רגליים עליהם נשען כל עסק של שיווק רשתי, ואם חסרה לנו אחת מהן, כמו בשולחן או כסא – אנו עלולים ליפול. אלו הן 4 האמונות ההכרחיות כדי להצליח:

אמונה במוצרים
חברת השיווק הרשתי שאיתה בחרנו לעבוד היא "האוטו" שלנו. היא בעצם מספקת לנו את כל התנאים הלוגיסטים כדי להצליח, אבל גם אם הרכב שלנו משוכלל מאד הוא לא יניע בלי שנמלא את המיכל בדלק (או נטעין את הבטריה...) הדלק הזה הוא המוצרים.


כל תעשיית השיווק הרשתי נשענת על המלצה מפה לאוזן, ואם לא נאהב את המוצרים ולא נמליץ עליהם ללקוחות ולחברים – יהיה לנו כמעט בלתי אפשרי להניע את העסק שלנו קדימה. קיימת חובה על כל מי שמצטרף לחברת שיווק רשתי להשתמש במוצרים ולאהוב אותם, לדעת כיצד להציג אותם לאחרים (אסור להבטיח דברים שהמוצר לא מקיים), מהם המוצרים המקבילים / המתחרים בשוק, מהו טווח המחירים המקובל בשוק בהשוואה למוצרים של החברה שלו, מיהם קהלי היעד למוצרים שלו ועוד ועוד...

תכנית התגמול
אם לא נאמין שחברת השיווק הרשתי אליה הצטרפנו מאפשרת לנו להרוויח ולהקים עסק יציב, לא נוכל לשכנע אנשים אחרים להצטרף אלינו.

כל מי שמצטרף לחברה חייב להאמין שזו החברה הטובה ביותר עבורו, שתאפשר לו להגיע למטרות שלו, שתאפשר לו להרוויח את מה שהוא מצפה בהתאם לעבודה שהוא יעשה. אם הצטרפתם לחברת שיווק רשתי ואתם עדיין לא מבינים את מבנה התגמולים, שבו עם מישהו והקפידו ללמוד אותה כדי לקבל את הביטחון הנחוץ ולסמוך על החברה שתעניק לכם את העתיד ואת הבטחון הכלכלי אליו אתם שואפים להגיע.

החברה
הבחירה המשמעותית ביותר שתעשו, מלבד הקמת העסק בשיווק רשתי, היא בחירת החברה איתה תחליטו לעבוד.

האם החברה פרטית או שהיא נסחרת בבורסה? האם היא ותיקה או חדשה? האם יש לה סניפים במדינות נוספות בעולם? האם היא אמינה? האם היא משקיעה ומתגמלת בנדיבות את המשווקים השותפים שלה? האם היא תורמת לסביבה? מהי הפילוסופיה שלה? מהו החזון שלה? מי האנשים העומדים בראשה? מיהם ה"לידרים" שמובילים אותה קדימה? האם היא מפתחת כל הזמן מוצרים חדשים? האם היא שולטת בכל תהליכי הייצור או תלויה בספקים חיצוניים? ועוד ועוד שאלות חשובות שניתן לבחון.

לא כל השאלות הללו ממש חשובות כשמצטרפים, אבל הן חשובות בהחלט כאשר אנו בוחנים את סט האמונות שלנו ואת הוודאות שאנו במקום הנכון (שיווק רשתי) ועם החברה הטובה ביותר עבורנו, שמייצרת את המוצרים האיכותיים ביותר בתחומה.

תעשיית השיווק הרשתי
זוהי הרגל הרביעית עליה נשענת ההצלחה שלכם. אתם חייבים להרגיש (לא רק להאמין) ששיווק רשתי הוא באמת הפתרון. הפתרון לחוסר השוויוניות בעולם, מכיוון שאינו מבחין בין האנשים ונותן הזדמנות שווה לכולם, הפתרון לחינוך כלכלי עצמאי מכיוון שהוא מאפשר לכל אדם שמעוניין בכך לקבל זיכיון ולהקים לעצמו עסק בהשקעה מינימאלית ובתמיכה מכסימלית.

שיווק רשתי היא הדרך שלכם לעזור לאנשים רבים לחיות חיים בריאים יותר, הדרך שלכם לעזור לעצמכם ולרבים נוספים לצאת ממרוץ העכברים ולראות סוף סוף את האור בקצה המנהרה, משהו שעד היום אנשים לא העזו לחלום עליו.

כל אחת מארבע הרגליים האלו חשובה בפני עצמה, ואם יש לכם ספק באחת מהן אנא שבו עם מישהו שיודע, מישהו שמצליח, מישהו ש"עושה את זה" בחברה שלכם או בחברת שיווק רשתי אחרת ובררו את הנקודות שאתם לא בטוחים בהן אחת אחת.

בלי אמונה מוחלטת במוצרים, באפשרות להרוויח, בחברה שבחרת ובתעשיית השיווק הרשתי יהיה לכם קשה מאד לבנות לעצמכם עסק מניב והכנסה פאסיבית חודשית שהולכת וגדלה עם השנים.
בהצלחה
קישורים באותו נושא:
הסטוריה וחוקים בשיווק רשתי
עבודה מהבית - מעגל ההצלחה א'
עבודה מהבית - מעגל ההצלחה ב'
 
 
הידעת?
הדבר הכי קשה בהחלטה להקים עסק עצמאי של שיווק רשתי הוא השינוי. כשאנחנו משתנים העולם משתנה איתנו.
שינויים קטנים גורמים להבדלים גדולים!

 

 

 


Go Back  Print  Send Page
למידע נוסף על הדרך הנכונה להקמת עסק מהבית או להזמנת מוצרים נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia