הצטרפו אל קהילת
המשווקים של FOREVER

  

 

‎‫3 שלבים
להקמת
עסק מהבית 
 
 
 
 איריס שביט, מנהלת בתעשיית השיווק הרשתי. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה ואימון של משווקים בתעשיית השיווק הרשתי, מתמחה בייעוץ והקמת עסקים מהבית וביצירת הכנסה בנוסף למשכורת. חברה בפורום המנהלים של חברת FOREVER ומאמנת להצלחה.דף הבית >> איך שיווק רשתי עובד > >> אפשרויות להכנסה נוספת
אפשרויות להכנסה נוספת

כן, אני מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה ולהתעדכן במאמרים חדשים
 

 
מהר מאד מוצאים עצמם אנשים אלו מתוסכלים כי החלום לעצמאות ובטחון כלכלי מתנפץ להם מול העיניים. הם פשוט עובדים קשה יותר, מחוייבים יותר לעסק שלהם, תלויים בלקוחות או בספקים, עובדים סביב השעון ולא נהנים לרגע מהעצמאות והחופש עליהם חלמו.
העולם היום משתנה במהירות. מה שהיה בטוח אתמול, ייתכן וייעלם מחר. חברות נסגרות, מתמזגות, עוברות לייצור זול באסיה או באפריקה, מקומות עבודה שפעם היו בטוחים כבר לא קיימים, קרנות פנסיה נפגעות, בורסות קורסות, בנקים נסגרים ומדינות פושטות רגל.

למרות שבכל מקום מדברים על בטחון כלכלי, רוב האנשים לא יודעים מה הם צריכים לעשות כדי ליצור לעצמם עתיד בטוח יותר ומהן האפשרויות העומדות בפניהם.
 
איך אפשר להרוויח הכנסה נוספת?
אז אם אתה שכיר, שמבין שהוא צריך לייצר לעצמו הכנסה נוספת כדי להבטיח את עתידו הכלכלי, סביר להניח שאתה בוחן את החלופות הבאות:

א' – השקעה בנדל"ן
זהו פתרון מצויין ליצירת הכנסה חודשית קבועה שלא דורשת עבודה רבה, ומאפשרת ליהנות מהפירות שלה לאורך שנים. השאלה היא, כמובן, אם יש לך מספיק כסף כדי לרכוש נכסים מניבים שייצרו עבורך את ההכנסה שאתה צריך. לרוב האנשים אין מספיק כסף לגמור את החודש, לא כל שכן להשקיע בנדל"ן...

ב' – השקעה בבורסה
להשקעה בבורסה יש כמובן יתרונות רבים, אולם במקביל ישנם לא פחות חסרונות. הנקודה הקריטית הראשונה כשבאים לבחון את האפשרות לייצר הכנסה נוספת בעזרת הבורסה היא כמה כסף יש לנו להשקיע. אם לא מדובר בסכום משמעותי – סביר להניח שגם הרווחים יהיו זניחים, ולא נוכל לבסס על זה את הבטחון הכלכלי ואת העתיד שלנו. בנוסף, אסור לשכוח שהשקעה בבורסה מעלה מאד את הסיכון להפסד כספי ולאיבוד כל החסכונות, ודוגמאות לכך לא חסרות.

ג' – עבודה נוספת, שעות נוספות
רוב האנשים שצריכים עוד כסף בנוסף למשכורת מנסים לעשות זאת על ידי מציאת מקור הכנסה נוסף, אולם אליה וקוץ בה – אם הם עובדים במשרה מלאה לא נותר להם מספיק זמן פנוי כדי לעבוד ולהרוויח סכום משמעותי, הם נשחקים מהר, וגם אם יש עוד קצת כסף בבית – אין להם זמן ליהנות ממנו. רוב המעסיקים לא מאפשרים היום לעבוד שעות נוספות מכיוון שגם הם נאלצים לצמצם עלויות.

ד' – הקמת עסק עצמאי
ישנם אנשים "אמיצים" שמחליטים להתנתק מהבוס ומכרטיס הנוכחות ופותחים לעצמם עסק. בדרך כלל מדובר בעסקים קטנים הפועלים מהבית, כגון קוסמטיקאית, שרברב, טכנאי מחשבים וכו', ולעיתים במשהו גדול יותר כמו פתיחת בית קפה, מוסך או חנות נעליים.

בכל המקרים הללו יש בעיה אחת משמעותית – ההכנסה תלויה ישירות בעבודה שתעשה. כלומר, אם את קוסמטיקאית ויצאת לחופש – לא עבדת אז בעצם הפסדת כסף, אם אתה בעל מוסך ולא הגעת לעבודה – סביר להניח שכשתחזור תמצא בלאגן בעסק שלך. כלומר – אתה שכיר של עצמך, אבל בלי כל ההטבות המתלוות לשכיר (דמי הבראה, חופש, חופשת לידה, מילואים וכו')

מהר מאד מוצאים עצמם אנשים אלו מתוסכלים כי החלום לעצמאות ובטחון כלכלי מתנפץ להם מול העיניים. הם פשוט עובדים קשה יותר, מחוייבים יותר לעסק שלהם, תלויים בלקוחות או בספקים, עובדים סביב השעון ולא נהנים לרגע מהעצמאות והחופש עליהם חלמו.
 
שיווק רשתי הוא הפתרון הטוב ביותר להכנסה נוספת וליצירת בטחון כלכלי
יש דרך אחרת, טובה יותר, להגיע להכנסה חודשית קבועה ויציבה, לבטחון כלכלי, תוך כדי עבודה מהבית וללא הוצאות כספיות ומסוכנות. הדרך הזו היא הקמת עסק של שיווק רשתי.

השיווק הרשתי
מאפשר לכל אדם לבנות לעצמו הכנסה יציבה שהולכת וגדלה עם השנים ואינה מושפעת מהעליות והירידות של הכלכלה העולמית. הקמת עסק של שיווק רשתי אינה דורשת השכלה קודמת, תואר או נסיון. כל אחד, בכל שלב בחייו, יכול להכנס לתחום ולהתחיל לבנות לעצמו תזרים הכנסה נוסף.

עסק של שיווק רשתי הוא
Turn Key Operation – כלומר "המפתחות בפנים". החברה דואגת לכל הלוגיסטיקה, לעבודה מול המכס, משרד הבריאות, למלאים, להנהח"ש, למו"פ ובעיקר – למוצרים מעולים שהם הדלק שמניע את כל העסק הזה. כל שנותר למשווק לעשות הוא להשתמש במוצרים, לספר עליהם לאחרים, למכור אותם וללמד את השותפים שלו לעשות את אותו הדבר בדיוק.

עסק של שיווק רשתי הוא עסק שלכם. אף אחד לא יוכל לפטר אתכם, עלות ההשקעה נמוכה, החברות מספקות מערך הדרכות והכשרות מקצועיות ואתם יכולים לעבוד בשעות שמתאימות לכם ולבנות את הבטחון הכלכלי בקצב שלכם. זהו העסק היחיד המאפשר יציבות כלכלית בזמן מיתון.

אז במקום להשקיע כספים בהקמת עסק חדש או להחליף את הזמן היקר שלך בשכר נמוך – הקם לעצמך עסק של שיווק רשתי ותהנה מהכנסה פאסיבית שתלך ותגדל עם השנים, מחופש בחירה תוך כדי עבודה מהבית, והכי חשוב – מבטחון כלכלי.
 
קישורים באותו נושא:
הסטוריה וחוקים בשיווק רשתי
איך מצליחים בשיווק רשתי?
 
 
הידעת?
שני דברים חיוניים להצלחה שלך בשיווק רשתי:
1. מורה טוב שילמד אותך ויתמוך בך
2. תלמיד נלהב שבו אתה תתמוך ואותו אתה תלמד
 

 

 


Go Back  Print  Send Page
למידע נוסף על הדרך הנכונה להקמת עסק מהבית או להזמנת מוצרים נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia