‎‫3 שלבים
להקמת
עסק מהבית 
 
 
 
 איריס שביט, מנהלת בתעשיית השיווק הרשתי. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה ואימון של משווקים בתעשיית השיווק הרשתי, מתמחה בייעוץ והקמת עסקים מהבית וביצירת הכנסה בנוסף למשכורת. חברה בפורום המנהלים של חברת FOREVER ומאמנת להצלחה.דף הבית >> צמח האלו ורה
צמח האלו ורה - המרפא הטבעי

כן, אני מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה ולהתעדכן במאמרים חדשים
 

 
צרכנים רבים ואנשי מדע חוזרים לבחון את האפשרות להשתמש ברפואה המסורתית והטבעית, שהוזנחה לאורך השנים. וכך, צמח האלו ורה שוב מעורר סקרנות, בגלל האפשרויות המעניינות הטמונות בו וסגנון החיים שלנו. לא עובר שבוע בלי אזכור של אלו ורה במדורי הבריאות השונים.
אלו ורה הוא צמח עם הפתעות מרובות, אשר נקרא גם "צמח הקסם" או "המרפא הטבעי". הוא משגשג באקלים חמים ויבש, ורבים מתייחסים אליו בטעות כקקטוס, אך בעצם הוא בן למשפחת החבצלות. הוא שומר על לחות כאשר צמחים אחרים היו נובלים, תוך שהוא סוגר את נקבוביותיו כדי לא לאבד לחות.

יש יותר מ-260 זנים של אלו, אך זן האלו ברבדנסיס מילר, הוא זה אשר היעיל ביותר לאנושות, תודות לתכונות הרפואיות שלו הוא נקרא אלו ורה. VERO בלטינית – אמיתי ולכן, אלו ורה – אלו אמיתי.

 
אנו למדים מן הכתובים, שתכונותיו המועילות של צמח האלו ורה ידועות כבר מאות בשנים. יתרונותיו וסגולות המרפא שלו ידועים כבר למעלה מ-5000 שנים.

ג׳ורג׳ אברס גילה את קיומו עתיק היומין בשנת 1862, בפפירוס מצרי מ- 1500 לפנה״ס. רופאי יוון ורומא השתמשו בו בהצלחה רבה כעשב מרפא. חוקרים גילו, שגם תרבויות סין והודו העתיקות השתמשו באלו ורה. מלכות מצרים השתמשו בו, בחיפושיהן אחר יופי פיסי, ובפיליפינים משתמשים בו ביחד עם חלב, לריפוי דלקת כליות.

צמחי אלו ורה נזכרים בתנ״ך, והאגדה מספרת, שאלכסנדר הגדול כבש את האי סוקוטרה באוקיאנוס ההודי במטרה להשיג יתרון אסטרטגי, על ידי אספקה של צמחי אלו ורה לטיפול בפצעי הקרב של חייליו.

אך הפיתוח המהיר של מדע הרפואה המתועד בעולם המערבי, וההגירה אל אזורי אקלים פחות נוחים, גרמו לירידת הפופולריות והזמינות של האלו ורה, והשימוש בו נפסק כמעט לחלוטין. מעניין לציין, כי השימוש באלו ורה היה נפוץ כמקור זמין לריפוי בקרב תושבי מזרח אירופה וארצות חבר העמים לאורך מאות השנים האחרונות והיה נהוג לגדל בבית עציץ עם צמח האלו ורה כ״בית מרקחת פרטי״.

כיום, למרות האפקטיביות הניכרת של טיפול במחלות בעזרת תרופות רפואיות, שימוש בתרופות לטווח ארוך גורם לעתים לתופעות לוואי אצל החולים. כתוצאה מכך, צרכנים רבים ואנשי מדע חוזרים לבחון את האפשרות להשתמש ברפואה המסורתית והטבעית, שהוזנחה לאורך השנים. וכך, צמח האלו ורה שוב מעורר סקרנות, בגלל האפשרויות המעניינות הטמונות בו וסגנון החיים שלנו. לא עובר שבוע בלי אזכור של אלו ורה במדורי הבריאות השונים. 
 
הפופולריות הגואה של האלו ורה באזורי אקלים שבהם הוא אינו גדל, מתאפשרת רק הודות לתהליך הנקרא "ייצוב". למשל, אם תפרוס תפוח ותשאיר אותו חשוף לאויר, הפרי ישנה את צבעו במהרה. כך גם אלו ורה. בטבע, הג'ל שבתוך העלה הפנימי מוגן היטב על ידי הקליפה הבשרנית החיצונית, המונעת איבוד נוזלים ומגינה על העלה מהשפעות האטמוספירה.

כאשר העלה נחתך, מתחיל תהליך החמצון, ואם אין מונעים את הדבר, הג'ל היקר יאבד את תכונותיו המועילות במהירות רבה (תוך כ – 4 שעות). ייצוב, היא השיטה לשמר את הגל במצב זהה למצבו המקורי, מבלי לאבד את פעילותו ויעילותו, כפי שהוא בעלה הרענן על הצמח. ללא הייצוב, מתחיל תהליך של ריקבון, אפילו במצב של קירור או יבוש.

לחברת FLP יש מספר פטנטים, המגנים על תהליך הייצוב, וכך עלה בידי החברה לפתח מומחיות בטיפול באלו ורה, שאין שנייה לה. נכון להיום, כל מוצר אלוורה שני שנמכר בעולם מיוצר על ידי חברת FOREVER LIVING PRODUCTS.

קישורים באותו נושא
כתבתו של ד"ר יוסף שבתאי MD

 
 
הידעת?
לחברת FOREVER מעל 200 מוצרים עם פטנטים ייחודיים
הנמכרים ביותר מ 140 מדינות בעולם
 

 

 


Go Back  Print  Send Page
למידע נוסף על הדרך הנכונה להקמת עסק מהבית או להזמנת מוצרים נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia