הצטרפו אל קהילת
המשווקים של FOREVER

  

 

‎‫3 שלבים
להקמת
עסק מהבית 
 
 
 
 איריס שביט, מנהלת בתעשיית השיווק הרשתי. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה ואימון של משווקים בתעשיית השיווק הרשתי, מתמחה בייעוץ והקמת עסקים מהבית וביצירת הכנסה בנוסף למשכורת. חברה בפורום המנהלים של חברת FOREVER ומאמנת להצלחה.דף הבית >> עבודה מהבית > >> עבודה מהבית - מעגל ההצלחה ב’
עבודה מהבית - מעגל ההצלחה חלק ב'

כן, אני מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה ולהתעדכן במאמרים חדשים
 

 
אם תעשו את מה שצריך לעשות, תבינו שלעסק של שיווק רשתי המייצר 
הכנסה נוספת 
כמו כל עסק אחר או עסק מהבית, צריך להקדיש זמן. אם תחשפו את העסק שלכם ואת המוצרים שלכם באופן קבוע לאנשים חדשים, תתמידו בעשייה, תהיו מחוייבים להצלחה שלכם ולהצלחה של השותפים שלכם לפרק זמן מינימלי של מספר שנים – אתם בדרך הנכונה.
 השיווק הרשתי מושתת על חמישה יסודות מרכזיים המהווים את הבסיס להקמת עסק יציב מהבית וליצירת עצמאות ובטחון כלכלי. במאמר זה נסקור ונסביר אותם, ואת הציר סביבו הם סובבים.

זהו חלקו השני של המאמר, ובו נדון בשלושת היסודות הנוספים ובמנוע העיקרי שאחראי להצלחת המשווקים בתעשיית השיווק הרשתי.

יסוד ג' – מחוייבות היוצרת הכנסה נוספת, עיקרית או פאסיבית
אנשים לא טיפשים. אם תבטיח להם מיליון דולר בלי לעבוד הם מייד ישאלו איפה העוקץ. הרי אף אחד לא ממטיר עלינו גשם של שטרי כסף בלי שנעשה דבר עבורו.

השיווק הרשתיבתקופות מסויימות היה סוג של "גשם של כסף". כלומר – הבטחות לא רציניות להתעשרות מהירה שמגיעה רק בזכות "השיטה". וכששאלת מהי ה"שיטה" – מעט מאד אנשים ידעו באמת להסביר אותה, ולכן חלק גדול מהמשווקים התאכזבו מהשיווק הרשתי ופרשו.

אז אני רוצה לגלות לכם עכשיו את ה"שיטה" להצלחה בשיווק רשתי: אם תעשו את מה שצריך לעשות – תגיעו לאן שתרצו להגיע. פשוט, לא? אבל לא קל. כל עסק שמרכזו אנשים ויחסי אנוש חייב להיות מורכב, ולהציב בפני המשווק אתגרים יומיומיים מול הלקוחות והשותפים העסקיים שלו.

אם תעשו את מה שצריך לעשות, תבינו שלעסק של שיווק רשתי המייצר הכנסה נוספת כמו כל עסק אחר או עסק מהבית, צריך להקדיש זמן. אם תחשפו את העסק שלכם ואת המוצרים שלכם באופן קבוע לאנשים חדשים, תתמידו בעשייה, תהיו מחוייבים להצלחה שלכם ולהצלחה של השותפים שלכם לפרק זמן מינימלי של מספר שנים – אתם בדרך הנכונה.

יסוד ד' – הפעולות בשיווק רשתי
"כל חלום, ולו הגדול והמרשים ביותר, הוא פנטזיה עד שאתה מתחיל לפעול להשגתו".

שיווק רשתי הוא עסק של אנרגיה. צאו לדרך מייד. עשו את הפעולות שמלמדים אתכם לעשות, רדו למגרש והתחילו לשחק ! השתמשו במוצרים, דברו עם אנשים, קיבעו מפגשים ביתיים, הזמינו אורחים למצגות בחברה, עשו כל יום פעולות שמקדמות אתכם ואת העסק שלכם, עד שזה יהפוך להרגל.

ההבדל בין המצליחים לנכשלים הוא שהמצליחים קמו פעם אחת נוספת, בעוד שהנכשלים נשארו על הרצפה.

יסוד ה' – תוצאות בשיווק רשתי
שלב התוצאות הוא החותם את "מעגל ההצלחה" בשיווק הרשתי. הטעות הנפוצה ביותר היא לבחון את עצמנו רק על בסיס תוצאות, בלי להבין שהדרך היא חלק חשוב מהתהליך. כל עוד תפעלו על-פי שיטת העבודה בחברת השיווק הרשתי שלכם, כל עוד תשתמשו במוצרים ותמליצו עליהם, כל עוד תנהלו את העסק שלכם מהבית ברצינות ולא כתחביב, כל עוד תהיו מחוייבים לעשייה – התוצאות יגיעו.

ההשוואה הטובה ביותר לתוצאות בשיווק רשתי היא מעולם הצומח. כדי שעץ יצמח עלינו לטפח את הקרקע, לדשן אותה, להמתין עד שהזרע ינבט, לצפות בהנאה בגזע הגדל, ורק בסוף, אחרי זמן רב, העץ נותן לנו פירות. בנו את העסק שלכם באהבה וסבלנות והתוצאות לא יאחרו לבוא.

הציר – ה"למה" שלכם
הציר עליו סובב מעגל ההצלחה בשיווק רשתי יושב על דבר אחד בלבד: ה"למה" שלכם. הסיבה שהחלטתם ששיווק רשתי הוא הדרך שלכם, הבחירה בעבודה מהבית, בהכנסה נוספת או בבניית עסק חוצה גבולות. ברגעים הקשים או ברגעים המרגשים, זיכרו תמיד למה אתם פה, זיכרו את האפשרויות המדהימות ששיווק רשתי מציע, זיכרו את איכות החיים שאליה אתם שואפים, ואם התמונה שיש לכם בראש מספיק חזקה – דבר לא יעמוד בדרככם.

 
קישורים באותו נושא:
עבודה מהבית - מעגל ההצלחה חלק א'
 
 
הידעת?
העולם מלא במנהלים שאומרים לאנשים אחרים מה לעשות
בלי לעשות את זה בעצמם.
תפטר את המנהלים!
כל מה שתעשה בעצמך הקבוצה שלך תעשה 50% כמוך
כל מה שתעשה רע - הקבוצה שלך תעשה 100% כמוך
 

 

 


Go Back  Print  Send Page
למידע נוסף על הדרך הנכונה להקמת עסק מהבית או להזמנת מוצרים נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia