‎‫3 שלבים
להקמת
עסק מהבית 
 
 
 
 איריס שביט, מנהלת בתעשיית השיווק הרשתי. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה ואימון של משווקים בתעשיית השיווק הרשתי, מתמחה בייעוץ והקמת עסקים מהבית וביצירת הכנסה בנוסף למשכורת. חברה בפורום המנהלים של חברת FOREVER ומאמנת להצלחה.FOREVER = מוצרי אלוורה ותוספי תזונה איכותיים

כן, אני מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה ולהתעדכן במאמרים חדשים
 

 
תוך שנה אחת עברו הורי ממצב של אנשים פעילים, מבלים, בריאים ומאושרים למצב של אנשים חולים, תלויים בתרופות לכל החיים, עייפים ומדוכדכים.
מכיוון שהיה לי קשה לקבל את העובדה שכך יימשכו חייהם התחלתי לחפש עזרה. ואז פגשתי בחור שהציע לי לתת להם לשתות אלוורה.


חברת FOREVER מציעה ללקוחותיה מגוון מוצרים איכותי העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם. החברה משקיעה את רוב מאמציה בפיתוח קו מוצרים ייחודי המהווה תמיכה מושלמת לסל רחב של מיחושים ובעיות רפואיות.

ב
FOREVER מתמקדים בחשיבה על הלקוח ועל צרכיו יותר מכל חברה אחרת בתחום, וכך מאפשרים לו ליהנות ממוצרים איכותיים שיש בכוחם להעלות את רמת החיים שלו.

הסיפור שלי עם FOREVER התחיל לפני כמעט 10 שנים, כאשר הרופאים הודיע לאבא שלי שיש לו גידול סרטני בחיך והוא צריך לעבור ניתוחים וטיפולים קשים.

ההבנה שאבי לא יהיה איתי לתמיד גרמה לי לעזוב את עבודתי וללוות אותו ככל שיכלתי במהלך הטיפולים הקשים ותהליך השיקום. הוא חזר הביתה במצב ירוד ביותר, רזה, חלש ובעיקר מדוכדך. מכיוון שעבודתו התנהלה ברובה בחו"ל הוא נאלץ לפרוש והעתיד נראה לו קשה.

לאחר מספר חודשים חלתה גם אימי ואושפזה מונשמת בטיפול נמרץ עם קריש דם בריאות. המצב היה קשה מאד, ולשמחתנו בסופו של דבר בעזרתו של הרב פירר גם אימי השתקמה וחזרה הביתה.

תוך שנה אחת עברו הורי ממצב של אנשים פעילים, מבלים, בריאים ומאושרים למצב של אנשים חולים, תלויים בתרופות לכל החיים, עייפים ומדוכדכים.

מכיוון שהיה לי קשה לקבל את העובדה שכך יימשכו חייהם התחלתי לחפש עזרה. ואז פגשתי בחור שהציע לי לתת להם לשתות אלוורה.

המחשבה על שתיית אלוורה הייתה ממש מוזרה בעיני. כל מה שידעתי על הצמח הזה הוא שמורחים את הג'ל שלו על העור אם יש כוויות. מי שותה את זה?

אבל לאחר ששמעתי הסבר על תכונותיו המדהימות של צמח המרפא המוכר ביותר בעולם החלטתי להציע להורי את משקה האלוורה. גם הם כמוני היו סקפטיים וחששו ממשהו לא מוכר, אולם לאחר שהרופאים אישרו להם לשתות את מיץ האלוורה הם התחילו לשתף פעולה.

השינוי היה דרמטי. תוך מספר שבועות הם חזרו לחייך, לקום בבוקר עם אנרגיה ליום חדש, לצאת לצעדות, להיות ערניים, לארח ולהתארח, לנסוע לטיולים בכל העולם, ועד היום אפילו אנחנו לא מצליחים להדביק את הקצב...

כשאני הבנתי מה משקה האלוורה מסוגל לעשות, ובחנתי תוצאות של מוצרים נוספים לבריאות העור וכן מוצרי קוסמטיקה של חברת FOREVER, החלטתי שזו ההזדמנות שלי לעזור לעוד הרבה אנשים מלבד הורי לחיות חיים טובים ובריאים יותר.

כפי שציינתי, מאז עברו מעל 7 שנים שבהם כל משפחתי, חבריי, מכריי, ומאות ואלפים של אנשים שהכרתי נעזרים במוצרים של FOREVER לשיפור איכות חייהם ולבריאות טובה יותר.

אתר זה הוא ההזדמנות שלי להכיר גם לכם את החברה הנפלאה הזו ואת מוצרי האלוורה ותוספי התזונה הייחודיים שלה דרך עמוד המוצרים, וגם דרך המאמרים והסרטונים שתמצאו פה.
אשמח לענות על כל שאלה בנוגע למוצרים ולעזור ולייעץ בכל בקשה בנושא.
איריס שביט
    

 

 

למידע נוסף על הדרך הנכונה להקמת עסק מהבית או להזמנת מוצרים נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia