‎‫3 שלבים
להקמת
עסק מהבית 
 
 
 
 איריס שביט, מנהלת בתעשיית השיווק הרשתי. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה ואימון של משווקים בתעשיית השיווק הרשתי, מתמחה בייעוץ והקמת עסקים מהבית וביצירת הכנסה בנוסף למשכורת. חברה בפורום המנהלים של חברת FOREVER ומאמנת להצלחה.דף הבית >> הכנסה נוספת > >> ארבע שאלות בדרך לבטחון כלכלי
ארבע נקודות שעליכם לברר בדרך לבטחון כלכלי

כן, אני מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה ולהתעדכן במאמרים חדשים
 

 
רוב האנשים חיים בדרך שבחרו, או במסלול החיים אליו "נקלעו" ומרגישים שאין להם אפשרויות אחרות. הם "שורדים" ונלחמים כדי לעבור את החודש בלי טלפון מפקיד הבנק, ולא מוצאים כוחות להרים את הראש מעבר להתעסקות בקשיי היומיום ולנסות לחשוב על העתיד.
ישנן דרכים רבות ליצור בטחון כלכלי, אולם מעטות מהן נגישות לכולם. השיטות המקובלות של השקעות בבורסה, השקעות בנדל"ן, פתיחת עסק או כל סוג אחר של יזמות, דורשות בדרך כלל השקעה כספית עצומה, ידע רב או לקיחת סיכונים שרוב האנשים אינם מסוגלים להתמודד איתם.

לאחרונה מצאתי את עצמי מדברת הרבה על "בטחון כלכלי". המונח הזה מעסיק אותי רבות, ומסתבר שלא רק אותי, אלא אנשים רבים שאיתם יצא לי לשוחח.

מאותן שיחות הבחנתי שיש חוסר בהירות בנוגע למשמעות המושג "בטחון כלכלי". חלק ניכר מהאנשים שנתקלים בשאלה: מהו בטחון כלכלי עבורך? נוקבים בסכום מסויים שבעזרתו הם חושבים שיגיעו למנוחה ולנחלה. חלקם מדברים על ירושה לילדים, אחרים מדברים על מימוש חלומות, או שפשוט מסתפקים בידיעה שהם שורדים את החודש ללא מינוס.

מהו בטחון כלכלי עבורך?
לפני שאמשיך אציג בפניכם את הדרך בה אני מגדירה בטחון כלכלי. מבחינתי, בטחון כלכלי היא הידיעה שגם אם אפסיק לעבוד רמת החיים שלי לא תרד, ושאוכל לחיות את החיים בדרך שאני בוחרת ללא מגבלה כספית. קשה לי לחיות חיים של חוסר וודאות וחוסר בטחון, ועצם הידיעה שהפינה הזו מסודרת מאפשרת לי להתנהל בחיי היומיום שלי בשלווה וברווחה.

אם גם אצלכם הבטחון הכלכלי קשור בהכנסה חודשית קבועה, ללא קשר לעבודה, אני ממליצה לכם לשאול את עצמכם מספר שאלות:

  1. כמה שנים אחיה ובאיזה גיל ארצה לצאת לפנסיה?
  2. מהי ההכנסה החודשית לה אזדקק בשנות הפנסיה כדי שאוכל לחיות בבטחון כלכלי, ואוכל לממש את כל החלומות שלי ?
  3. כמה כסף עלי לחסוך עד גיל הפנסיה כדי שאוכל לחיות בבטחון כלכלי מהחסכונות שלי?
  4. מה הדרך שלי להשיג את הסכום הזה?
עד כמה שזה יישמע מפתיע – רוב האנשים לא עוצרים אפילו לרגע לחשוב על הדברים הללו. לא בגלל שהם אינם חשובים מספיק. בטחון כלכלי חשוב לכולם. גם לא בגלל שהם חסרי אחריות וסומכים שאיכשהו יהיה בסדר. הסיבה שרוב האנשים לא עוצרים לשאול את עצמם את השאלות הללו היא שהן שאלות כואבות, ולא נעים להתמודד איתן. ובדרך כלל התשובות לשאלות האלו כואבות אף יותר.

קשה להתמודד עם המציאות ועם העובדה שכדי לחיות חיים סבירים ומעלה, בכל שלב שבו תחליטו להפסיק לעבוד, עליכם לקחת אחריות על מצבכם הכלכלי כבר עכשיו, ולהתחיל לפעול בשיטתיות ובעקביות כדי להגיע לבטחון כלכלי אמיתי. רק אז תוכלו לחיות את החיים שעליהם אתם חולמים.

רוב האנשים חיים בדרך שבחרו, או במסלול החיים אליו "נקלעו" ומרגישים שאין להם אפשרויות אחרות. הם "שורדים" ונלחמים כדי לעבור את החודש בלי טלפון מפקיד הבנק, ולא מוצאים כוחות להרים את הראש מעבר להתעסקות בקשיי היומיום ולנסות לחשוב על העתיד.

בואו נדבר קצת על מספרים...
בואו נניח שאני בת 40, מעוניינת לצאת לפנסיה בגיל 60, ומניחה שאחיה עד גיל 80.

כדי לחיות ברווחה בשנות הפנסיה, אני זקוקה להכנסה של 10,000 ₪ בחודש.

כלומר – 20 שנות פנסיה (גיל 60 עד גיל 80, שהם 24 חודשים)  X  10,000 ₪ = 240,000 ₪

מבינים מה זה אומר? זה אומר שיש לי עכשיו, כשאני בת 40, עוד 20 שנים עד שאצא לפנסיה. באותן 20 שנים עלי לחסוך 240,000 ₪ בנוסף למה שאני מרוויחה עכשיו, כדי שכשאפסיק לעבוד אוכל להתפרנס בכבוד.

כמה אנשים אתם מכירים, שיכולים לחסוך כל חודש עוד 10,000 ₪ במחשבה על העתיד שלהם?

 
אני ייצרתי לעצמי בטחון כלכלי בעזרת השיווק הרשתי
לפני מספר שנים שמעתי הרצאה, בה שאל המרצה את הקהל: איך תרגישו אם תדעו שגם כאשר תצאו לפנסיה תמשיכו להרוויח כל חודש את הסכום הדרוש לכם?

השאלה הזו זעזעה אותי ונגעה בי בדיוק במקום הנכון. היא גרמה לי לבחון את האופציות שעמדו בפני, ולהבין שאין לי שום דרך להגיע לאן שאני רוצה להגיע מלבד הקמת עסק של שיווק רשתי.

להבדיל מהדוגמה של המספרים שנתתי קודם, אני מעוניינת להרוויח הרבה יותר מ 10,000 ₪ לחודש כדי לחיות ברווחה ולהגשים את החלומות שלי, ואני בהחלט מתכוונת לחיות חיים בריאים ומאושרים גם אחרי גיל 80. ולכן הבנתי שאני צריכה לייצר לעצמי הכנסה שאינה תלויה בעבודה שלי, הכנסה שתמשיך להניב לי רווחים כל עוד אני חיה.

הדרך היחידה לאדם מהישוב שלא זכה בירושה ענקית או בלוטו / טוטו (בעיקר אם הוא, כמוני, לא טורח אף פעם למלא...), לאדם כמוני שאין לו כל ידע בהקמה או ניהול של עסק עצמאי, למישהו שכל חייו היה שכיר ואף פעם לא עסק בשיווק או מכירות, הדרך היחידה של אדם כזה להגיע לבטחון כלכלי היא אך ורק ע"י הקמת עסק של שיווק רשתי.

למה? מכיוון ששיווק רשתי הוא עסק מאד פשוט. החברה דואגת לכל הלוגיסטיקה, היבוא, אישורי משרד הבריאות, כשרות, הנהח"ש, הדרכות, מו"פ ועוד ועוד. המשווק מצידו רק צריך לאהוב את המוצרים, לספר ולמכור אותם לאחרים, וללמד אנשים נוספים לעשות את אותו הדבר בדיוק.

כמובן שלמרות שזה פשוט זה לאו דווקא קל. כל עסק המבוסס על אנשים, מערכות יחסים, תמיכה והתפתחות אישית דורש השקעה רצינית. אבל להבדיל מכל עסק אחר – בשיווק רשתי אין אפשרות להפסיד כסף, ואין גבול לסכומים אותם אפשר להרוויח. הכל תלוי אך ורק בי.

אז היום, אם שואלים אותי מהו בטחון כלכלי עבורי, התשובה האמיתית, הישירה, הכנה והמעשית ביותר שאני יכולה לתת היא: שיווק רשתי. כי כשאני הבנתי שבעסק של שיווק רשתי הכל תלוי אך ורק בי, אז גם הבנתי שאין אף אחד בעולם שיעצור אותי מלהגשים את החלומות שלי.

אני מזמינה כל אחד ואחת מכם לבחון את האפשרויות שהשיווק הרשתי מציע לכם. עשו זאת בלי דעות קדומות, בלי תפיסות מוטעות, בלי להיות מושפעים מאנשים שלא הצליחו או משמועות. הקשיבו לאנשים שמצליחים בשיווק רשתי, ולא לאלו שנכשלו. אין לי ספק שתופתעו לטובה.

בהצלחה.

קישורים באותו נושא:
כמה כסף אני מרוויחה בשיווק רשתי
 
 
הידעת?
בין אם תחליט שאתה יכול להצליח
ובין אם תחליט שאתה לא יכול להצליח -
אתה בכל מקרה צודק !!!
 

 

 


Go Back  Print  Send Page
למידע נוסף על הדרך הנכונה להקמת עסק מהבית או להזמנת מוצרים נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia