‎‫3 שלבים
להקמת
עסק מהבית 
 
 
 
 איריס שביט, מנהלת בתעשיית השיווק הרשתי. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה ואימון של משווקים בתעשיית השיווק הרשתי, מתמחה בייעוץ והקמת עסקים מהבית וביצירת הכנסה בנוסף למשכורת. חברה בפורום המנהלים של חברת FOREVER ומאמנת להצלחה.דף הבית >> הכנסה נוספת > >> האם אושר תלוי בעושר?
האם אושר תלוי בעושר?

כן, אני מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה ולהתעדכן במאמרים חדשים
 

 
מושג האושר חמקמק ביותר. מדובר בהרגשה כללית הנובעת מהצלחה ומשביעות רצון רבה. ואם מתעמקים בהגדרה זו לא נותר לנו אלא לשאול מהי הצלחה? גם הצלחה היא תמיד יחסית, ובאופן כללי מדובר בהשגת תוצאה טובה מאוד. הגשמת שאיפות ומטרות.
כלומר: כדי להיות מאושר עליך לפעול להגשמת מטרותיך.
בואו נדבר על מספרים. לפי נתוני הלמ"ס משפחה ממוצעת בת 4 נפשות מוציאה כל חודש כ 13,200 ₪. אותה משפחה מכניסה כל חודש בממוצע 9,000 ₪. כלומר, האוברדרפט גדל כל הזמן. בהנחה שאתם במקום טוב באמצע המציאות הזו מוכרת לכם היטב.

ועכשיו נסו לענות בכנות על השאלה הבאה: האם אתם מאושרים?

 
רובנו חונכנו להאמין במשפט "איזהו עשיר? השמח בחלקו", ולכן רוב האנשים יענו "כן, אנחנו מאושרים". יש לנו בריאות, משפחה אוהבת, עבודה מעניינת. זה מספיק. האנשים הללו באמת יסתפקו במה שיש להם, ויחשבו שזה כל מה שהם צריכים בחיים. מציאות החיים שלהם אף פעם לא תשתנה. הם ה"שורדים".

לעומתם, יש אנשים שיענו "כן, אנחנו מאושרים אבל היינו יכולים להיות מאושרים יותר" אם היינו מקבלים שליטה על החיים שלנו, אם היינו יכולים לתת לילדים שלנו קצת יותר, אם היינו יכולים מידי פעם לטייל במקומות יפים בעולם בלי לעשות חשבון, אם היינו יכולים לבחור איפה וכמה לעבוד, אם היינו יכולים לבלות יותר עם המשפחה...

האנשים הללו, שיודעים שמגיע להם יותר ושמוכנים להודות בכך, עשו בעצם את הצעד הראשון בדרך לאושר ולתחושת הסיפוק שמלווה כל הישג או הצלחה. הם מוכנים לפעול.

מושג האושר חמקמק ביותר. מדובר בהרגשה כללית הנובעת מהצלחה ומשביעות רצון רבה. ואם מתעמקים בהגדרה זו לא נותר לנו אלא לשאול מהי הצלחה? גם הצלחה היא תמיד יחסית, ובאופן כללי מדובר בהשגת תוצאה טובה מאוד. הגשמת שאיפות ומטרות.

כלומר: כדי להיות מאושר עליך לפעול להגשמת מטרותיך.

שאלו עצמכם את השאלה הבאה: "אם היה לי את כל הכסף והיכולות, במה הייתי רוצה לעסוק בחיי?"

ואז שאלו עצמכם שאלה נוספת: "לאחר שהייתי עושה את אשר אמרתי לעיל, מה עוד הייתי רוצה לעשות בחיי אם היה לי כל הכסף שבעולם?"

כל עוד אתם מוגבלים ולא יכולים לקיים את משאלות ליבכם, כל עוד אתם עושים משהו שאינו מספק אתכם, שלא מפרנס אתכם בכבוד, שלא מאפשר לכם את החופש לבחור, אתם עדיין לא "מאושרים".

כאשר אני פניתי לשיווק הרשתי הייתי בדיוק במקום הזה. למרות שהיה לי מקצוע מעניין ורווחי ידעתי שאין לי הרבה אפשרויות להתפתח, ושמישהו תמיד יחליט כמה אני שווה (בהתאם לתפקיד שמילאתי) וכל עוד אתנהל כשכירה אתן לאנשים אחרים את השליטה על חיי. הבנתי שהגיע הזמן לשינוי.

השיווק הרשתי איפשר לי להגיע להצלחות גדולות למרות שלא היה לי כל ניסיון בניהול עסק עצמאי, הוא איפשר לי לקבל שליטה על החיים שלי ולנהל עסק מהבית שמייצר לי כבר שנים רבות הכנסה פאסיבית קבועה כל חודש ונותן לי בטחון כלכלי שלא הכרתי אפילו כשכירה.

אבל יותר מכך – השיווק הרשתי הפך אותי לאדם מאושר. אני פועלת להגשמת חלומות שלפני מספר שנים נדמו לי בלתי אפשריים להשגה והיום אני יודעת שאגשים אותם. אני נהנית מהדרך המופלאה שהשיווק הרשתי פתח בפני וההצלחות כמובן מתבטאות גם בפן הכלכלי.

בשנים האחרונות הפכתי למאמנת שיווק רשתי ואני עוזרת לאנשים רבים שבוחרים להכניס אושר ועושר לחייהם לבנות לעצמם עסק מהבית ולייצר הכנסה פאסיבית.

אין לי ספק שאפשר להיות מאושרים גם עם הכנסה ממוצעת המאפשרת רמת חיים סבירה, אבל הכנסה כזו לא תאפשר לכם לממש את החלומות שלכם, אלא תשמור אתכם במצב הישרדותי.
                         
השגת בטחון כלכלי והכנסה פאסיבית תשחרר אתכם מהתלות במקום העבודה ובבנק או מההתחשבנויות הקטנות של היומיום, ותאפשר לכם לחיות חיים מלאי סיפוק, הצלחה ואושר.

קישורים באותו נושא:
כמה כסף אני מרוויחה בשיווק רשתי
 
 
שאל את עצמך:
האם אתה גדול יותר מהבעיות שלך
או שהבעיות שלך גדולות ממך?
 

 

 


Go Back  Print  Send Page
למידע נוסף על הדרך הנכונה להקמת עסק מהבית או להזמנת מוצרים נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia