‎‫3 שלבים
להקמת
עסק מהבית 
 
 
 
 איריס שביט, מנהלת בתעשיית השיווק הרשתי. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה ואימון של משווקים בתעשיית השיווק הרשתי, מתמחה בייעוץ והקמת עסקים מהבית וביצירת הכנסה בנוסף למשכורת. חברה בפורום המנהלים של חברת FOREVER ומאמנת להצלחה.דף הבית >> עבודה מהבית > >> רק רציתי לעבוד מהבית...
רק רציתי לעבוד מהבית...

כן, אני מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה ולהתעדכן במאמרים חדשים
 

 
הדרך היחידה להשיג יותר מאשר האדם הממוצע היא להפסיק להיות ממוצע.
אל תתנו לאף אחד להסיט אתכם ממסלולכם. אל תתנו לאף אחד לשכנע אתכם לוותר על החלום. אל תתנו לאף אחד לקחת מכם את היכולת לחיות את החיים שאתם בחרתם.
אומרים שנשים בהריון רואות סביבן פתאום המון נשים בהריון, ואנשים שטסים להודו פתאום מגלים סביבם המון אנשים שהיו או שמתכוונים גם הם לטוס, ו"פתאום" יש המון ילדים עם בעיות קשב וריכוז או המון זוגות שמתגרשים וכו' וכו'... כשאני בחרתי לעבוד מהבית שמתי לב שיש סביבי לא מעט אנשים שבחרו גם הם להקים עסק מהבית. רובם לא היו במעגל הראשון, אבל "פתאום" שמעתי עליהם ופגשתי אותם.

כשאני בחרתי בשיווק הרשתי עברתי בעיקר תהליך של אלימינציה, כלומר – סינון ובחירה מבין אפשרויות שונות. מכיוון שהדבר היחיד שידעתי להגדיר לעצמי הוא שאני לא רוצה לעבוד קשה, הגעתי למסקנה שרק השיווק הרשתי יאפשר למישהי כמוני, שכל חייה הייתה שכירה, להקים לעצמה עסק מהבית בתנאים של חופש ושעות עבודה גמישות, ויבטיח לי הכנסה חודשית יציבה ובטחון כלכלי.

תובנה ראשונה לעבודה מהבית: גישה והתנהלות

יש משפט שאני מאד אוהבת שאומר: "אם תשתול תירס, יצמח לך תירס".

הבנתי מהר מאד שהאחריות על התוצאות מוטלת אך ורק עלי, והשקעתי רבות בתהליכי הלימוד. למדתי על תעשיית השיווק הרשתי, על החברות ועל המוצרים והקשבתי להדרכות של מאמני השיווק הרשתי המובילים בעולם. הסתובבתי עם אנשים חיוביים ומפרגנים, קראתי ספרי התפתחות אישית, שיווק, מכירות וניהול עסקי. כל השתילים הללו היו מבחינתי הכנה לעסק מצליח בתחום השיווק הרשתי, שיאפשר לי הכנסה פאסיבית ובטחון כלכלי.

התוצאות לא אחרו לבוא, ועם הכלים והנסיון שרכשתי איפשרתי לאנשים רבים להקים לעצמם עסק של שיווק רשתי ולייצר לעצמם הכנסה נוספת משמעותית.

תובנה שניה לעבודה מהבית: ארבעת המפתחות לצמיחה

למרות שאנשים בוחרים לעבוד מהבית כי זה יותר נוח, המפתח הראשון להצלחה הוא לעזוב את אזור הנוחות. המקום המוכר והידוע לא יעזור לך להתקדם לשום מקום.

הפוך כל הזדמנות לאפשרות למידה
: מה עשיתי נכון, מה אני יכול ללמוד מזה.

הפוך את הצמיחה וההתפתחות האישית לרוטינה יומית – קרא, האזן, דבר עם האנשים הנכונים. הגדר שעות במהלך השבוע לתהליך חשוב זה.

בלה עם אנשים שמאתגרים אותך. מצא מנטור ולמד ממנו. מאד חשוב לעקוב אחרי אנשים מצליחים שמוכנים להעניק מהידע והנסיון שלהם. זה
ONE WAY TICKET להצלחה.

תובנה שלישית לעבודה מהבית: יזמות, אחריות והתמדה

קבלו אחריות על המעשים שלכם, ולימדו לחשוב על התוצאות. אל תבלבלו "עסוק" עם "עובד". וודאו שהזמן שלכם מתוכנן ומנוצל כראוי. בעבודה מהבית יש סיכון לזליגה בין המטלות הביתיות לעסקיות. לפעמים הרבה יותר קל "לברוח" לכביסות או לבישולים או לדברים "דחופים וחשובים" אחרים מאשר להתמודד עם פעולות מאתגרות בעבודה. התגברו על הפחד. הוא לא צריך לעכב אתכם, כי כל עוד אתם בעשייה, הפעולה כובשת את הפחד.

צ'רצ'יל אמר: "הצלחה היא לעבור מכשלון לכשלון בלי לאבד את ההתלהבות." החוכמה היא להמשיך גם כשנכשלים. הדרך היחידה להתקדם וללמוד היא לעבור דרך הטעויות. לכולנו יש רגעים טובים יותר וטובים פחות. השאלה היא כמובן איך נתייחס אליהם ומה נעשה בהם. האנשים הפסימיים נותנים לאירועים ולמחשבות השליליות להגביל את המציאות שלהם. האופטימיים נותנים לחזון שלהם להפוך להיות המציאות.

תובנה רביעית בעבודה מהבית: זכור תמיד למה בחרת לעשות את זה

הדרך היחידה להשיג יותר מאשר האדם הממוצע היא להפסיק להיות ממוצע. אל תתנו לאף אחד להסיט אתכם ממסלולכם. אל תתנו לאף אחד לשכנע אתכם לוותר על החלום. אל תתנו לאף אחד לקחת מכם את היכולת לחיות את החיים שאתם בחרתם.

לכל מי שבחר להקים עסק של שיווק רשתי אני יכולה להוסיף ולומר שכמו בכל עסק, גם בשיווק רשתי אנו חווים קשיים ופחדים, וכמו בכל עסק אנו נתקלים במכשולים ומהמורות, אבל שלא כמו בעסקים אחרים יש לשיווק הרשתי יתרון עצום: לכולנו יש את אותה נקודת פתיחה וכולנו יכולים להצליח.

אל תוותרו על האפשרויות הנפלאות שהשיווק הרשתי פותח בפניכם, זיכרו תמיד למה בחרתם להקים לעצמכם עסק מהבית ואין לי ספק שאם תתמידו התוצאות שלכם יהיו הרבה מעבר למה שהרשיתם לעצמכם אי פעם לדמיין.

קישורים באותו נושא:
שבעה הרגלים לאפקטיביות בעבודה מהבית
 
 
הידעת?
כשלון הוא הזדמנות להתחיל שוב בחוכמה
 

 

 


Go Back  Print  Send Page
למידע נוסף על הדרך הנכונה להקמת עסק מהבית או להזמנת מוצרים נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia