כאן תוכלו לקבל את כל המידע על משקאות האלוורה
הטבעיים של חברת FOREVER, על כדאיות השימוש במשקאות וכמובן טיפים לצריכה נבונה
 


לחצו על הבקבוק כדי לקבל את המידע עליו

 
 

משקה אלוורה
בטעם טבעי

משקה אלוורה
בטעם אפרסק

משקה אלוורה
עם חמוציות

משקה פרידום
למפרקים

משקה
אנטי-אוקסידנט פומסטין

 

שלום וברוכים הבאים לאתר שלי, שמי איריס שביט.
אם הגעתם לכאן כנראה שכבר שמעתם על צמח האלוורה. אולי אפילו שמעתם שיש משקה אלוורה.
האמת היא שכשאני שמעתי בפעם הראשונה שאפשר לשתות אלוורה הייתי מופתעת מאד. כל מה שידעתי על הצמח הסתכם בעובדה שמדובר בג'ל ירקרק שכדאי למרוח על העור אם יש חתכים או כוויות.
ברגע שהתחלתי לשתות את המשקה השתנו חיי לחלוטין. בעיות ותסמינים שונים מהם סבלתי שנים רבות (עצירות, סינוסיטיס וכו') נעלמו, האנרגיה חזרה אלי, המערכת החיסונית שלי החלה לתפקד גם בתקופות רגישות בצורה הרבה יותר טובה, והכי חשוב – עזרתי להרבה מאד אנשים להרגיש טוב יותר.
אני רוצה לספר לכם ממש בקצרה על המשקאות השונים, כדי שתוכלו לבחור את זה שמתאים לכם ולהתנסות בחוויית בריאות חדשה.
אם יש לכם עוד שאלות על המוצרים ואתם רוצים לקבל ממני ייעוץ חינם, כולל טיפים לשימוש נכון, אתם מוזמנים למלא את הפרטים בטופס ההרשמה שנמצא כאן ולקבל ממני ישירות לתיבת המייל שלכם את המדריך שלי לשימוש נכון במשקאות האלוורה.
שימו לב! כל מי שימלא את הפרטים
במהלך 24 השעות הקרובות
ויזמין את אחד המשקאות יקבל עם הקנייה
שפתון אלוורה במתנה!
 
הרשמה
  •  
  •  
  •  
 
 

 
 
 
משקה אלוורה בטעם טבעי:
זהו מוצר הדגל בין משקאות האלוורה בעולם. אין מתחרים לריכוז ולאיכות של הג'ל שבבקבוק.
מכיל 100% ג'ל אלו ורה טבעי אורגאני המיוצר בתהליך ייחודי מוגן פטנטים ושומר על כל תכולת רכיבי הג'ל שבעלה. המשקה מכיל מגוון מינרלים וויטמינים, חומצות אמינו, אנזימים ועוד. אנטי דלקתי, אנטי בקטריאלי, מאזן ומייצב את המערכות בגוף ותורם לאיכות החיים ולהרגשה כללית טובה יותר.
מתאים לילדים ולמבוגרים. קיבל את תו התקן הבינ"ל של International Aloe Sciense Council, בעל 3 תקני ISO, לא נוסה על בעלי חיים, כשר ליהודים ולמוסלמים.
 
משקה אלוורה בטעם אפרסק:
מבוסס על ג'ל האלוורה הטבעי. משקה אורגאני המיוצר בתהליך ייחודי מוגן פטנטים ושומר על כל תכולת רכיבי הג'ל שבעלה. המשקה מכיל מגוון מינרלים וויטמינים, חומצות אמינו, אנזימים ועוד.
אנטי דלקתי, אנטי בקטריאלי, מאזן ומייצב את המערכות בגוף ותורם לאיכות החיים ולהרגשה כללית טובה יותר. למשקה האלוורה הטבעי הוספנו רכז אפרסקים טבעי. מתאים במיוחד לילדים ולאוהבי פרי האפרסק.
משקה אלוורה עם חמוציות:
ג'ל אלו ורה וחמוציות מכיל את כל הוויטמינים, המינרלים, חומצות האמינו והאנזימים הנמצאים בג'ל האלו ורה לשתיה של FOREVER, ובנוסף מכיל את כל התכונות של החמוציות כתורמות לניקוי דרכי השתן והתפוחים. לפיכך המשקה מכיל נוגד חמצון חזק, ומגן על העור. השילוב של איכויות האלוורה עם החמוציות ורכז התפוחים מאפשר לנו להתנסות במוצר ייחודי בעוצמתו וטעים הן למבוגרים והן לילדים.
משקה פרידום למפרקים:
למשקה האלוורה הטבעי הוספוגלוקוזאמין סולפט וכונדרוניטין –חומרים טבעיים הנמצאים בסחוס, מאטים את תהליך התפוררות הסחוס ומאיצים אתהיווצרותו של מרקם בריא בין הפרקים. המשקה מכיל גם גופרית ביו-אורגנית MSM לחיזוק הרקמות ומניעת דלקות ותוספת של ויטמין C.
עוזר לפתור סימני הזדקנות ושחיקה של המפרקים וכן עוזר למנוע את הנזק הנוצר מפעילות ספורטיבית רבת שנים. מתאים לנשים להתחזקות לפני ותוך כדי גיל המעבר, וכן להקלה במצבים של כאבים כרוניים.
משקה אנטי-אוקסידנט פומסטין:
תערובת ייחודית ומרוכזת של מיצים ותמציות של פירות לרבות רימונים, אגסים, מנגוסטין, פטל, אוכמניות שחורות, אוכמניות כחולות ומיצוי זרעי ענבים. עוזר למניעת נזקים כתוצאה מרדיקלים חופשיים. מספק אנרגיה ומאט תהליכי הזדקנות. 
אם יש לכם עוד שאלות על המוצרים ואתם רוצים לקבל ממני ייעוץ חינם, כולל טיפים לשימוש נכון, אתם מוזמנים למלא את הפרטים בטופס ההרשמה שנמצא כאן ולקבל ממני ישירות לתיבת המייל שלכם את המדריך שלי לשימוש נכון במשקאות האלוורה.
שימו לב! כל מי שימלא את הפרטים
במהלך 24 השעות הקרובות
ויזמין את אחד המשקאות יקבל עם הקנייה
שפתון אלוורה במתנה!
 
 
 
הרשמה
  •  
  •  
  •  
 
 

 
 

 
 


משקה האלוורה הינו תוסף תזונה ואינו תרופה. על אנשים הנוטלים תרופות להיוועץ ברופא לפני השימוש.

 


למידע נוסף על הדרך הנכונה להקמת עסק מהבית או להזמנת מוצרים נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia