‎‫3 שלבים
להקמת
עסק מהבית 
 
 
 
 איריס שביט, מנהלת בתעשיית השיווק הרשתי. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה ואימון של משווקים בתעשיית השיווק הרשתי, מתמחה בייעוץ והקמת עסקים מהבית וביצירת הכנסה בנוסף למשכורת. חברה בפורום המנהלים של חברת FOREVER ומאמנת להצלחה.דף הבית >> מאמרים על מוצרים > >> פרוביוטיקה אקטיבית
מהי "פרוביוטיקה" ומדוע היא חשובה לכולנו?

כן, אני מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה ולהתעדכן במאמרים חדשים
 

 
"פרוביוטיקה אקטיבית" פועלת בעיקר במעי הגס, שם היא מסייעת בתהליך עיכול המזון, בספיגת יסודות מזינים ובתרומה חיובית לצמיחה ולהתפתחות גוף האדם על ידי שמירה על מערכת מאוזנת ובריאה.
עד לפני מספר שנים היה המושג ’פרוביוטיקה’ זר לרובנו. אולם הנזקים המצטברים של אנטיביוטיקה ושל מאכלים נוספים הפוגעים במערכת העיכול גרמו לנו לחפש תשובות ופתרונות לבעיות מהן התחלנו לסבול.
 
חיידקים מתקיימים בגופנו וממלאים תפקיד חשוב בשמירה על בריאותנו. אף שחלק מהחיידקים מזיקים לגוף, רובם מועילים. ה"חיידקים הטובים" הללו מכונים "פרוביוטיים" (מיוונית – בעד החיים).
 
"פרוביוטיקה אקטיבית" היא כמוסה זעירה וקלה לבליעה, המסייעת לגוף להתגבר על חוסר האיזון הנוצר בעקבות תזונה וסגנון חיים לא נכונים אשר עלולים להקטין את מספר החיידקים הפרוביוטיים שמייצר הגוף באופן טבעי.

"פרוביוטיקה אקטיבית" פועלת בעיקר במעי הגס, שם היא מסייעת בתהליך עיכול המזון, בספיגת יסודות מזינים ובתרומה חיובית לצמיחה ולהתפתחות גוף האדם על ידי שמירה על מערכת מאוזנת ובריאה.
 
מאחר שהחיידקים הפרוביוטיים עצמם רגישים למדי, משתמשת חברת FOREVER בטכנולוגיות הובלה מיוחדות, הרשומות כפטנט, והן בלעדיות ל "פרוביוטיקה אקטיבית". טכנולוגיות אלה מגינות על החיידקים הפרוביוטיים ומשחררות שילוב ייחודי של שישה זני חיידקים מועילים, רק לאחר שאלה הגיעו ליעד הרצוי – המעי הגס.
 
 
זהו המוצר היחיד בשוק עם שישה זני חיידקים מועילים, שאינו מחייב קירור והנו בעל עמידות מדף גבוהה.
תפקידם של 6 סוגי החיידקים הוא:
1.      למנוע מאורגניזמים מזיקים להתפתח ולשגשג
2.      להרחיק חיידקים מזיקים ולהקטין את תכיפות ההפרעות בקיבה ובמעיים
3.      לסייע בהורדת ה PH של הגוף
4.      לסייע בהגנה על דופן המעי
5.      לסייע בנקיון ובאיזון המעי הדק
6.      לשמר חומרים מזינים, ויטמינים ונוגדי חמצון כדי לסייע בהתגוננות מפני חומרים מזיקים במזונות שאנו צורכים.
 
 
השילוב של פרוביוטיקה אקטיבית עם משקה אלוורה מעצים את השפעתו על מערכת עיכול מאוזנת. זוהי הדרך הטובה ביותר בה ניתן לעודד מערכת עיכול בריאה, להגביר את ספיגת החומרים המזינים ולשפר את המערכת החיסונית.
   
הידעת?
היתרון הנפלא של "פרוביוטיקה אקטיבית" בשילוב משקאות
האלוורה המוגנים בפטנטים מהווים שילוב המטפח ומצמיח
סביבה אידאלית למערכת עיכול תקינה.
 

 

 


Go Back  Print  Send Page
למידע נוסף על הדרך הנכונה להקמת עסק מהבית או להזמנת מוצרים נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia