כמה מילים על סמינר "כח המוח".

שמי איריס שביט. לפני מספר שנים בחרתי לעזוב את עולם הפרסום בו עבדתי שנים רבות, ולהקים עסק עצמאי. בעקבות ההצלחה התחלתי להתעניין בגורמים המכוונים והמשפיעים על חיינו, ובין היתר בשאלה העיקרית: למה אנשים מסויימים מצליחים להשיג את מטרותיהם, ואילו אחרים נכשלים? מדוע חלק מאיתנו יפול ויקום, וחלק מאיתנו יפול ויתרסק?

השאלות הללו העסיקו אותי וגרמו לי ללמוד ולהתעמק בתחומים מרתקים, כמו תפקיד הרגשות והשפעתם על התוצאות שלנו, כמו נוירו-אסוציאציות, כמו חשיבות המילים והמטאפורות בהן אנו משתמשים, כמו חוקי היקום והעולם הכולל של האדם השלם, ועוד...

תהליכי למידה ואימון אלו הובילו אותי להזמין קבוצה נבחרת של חברים ושותפים לדרך, לסמינר ייחודי מסוגו שהעברתי. לסמינר קראתי "כח המוח". הסמינר הוקלט "לייב" כדי לאפשר גם לאנשים נוספים שמתעניינים ושואלים את השאלות שאני שאלתי, לקבל מעט מהידע המרתק הזה.

אין ספק שיום אחד אינו מספיק לתכנים הכל כך מרתקים ומורכבים הללו, וניתן להעביר ימים שלמים על כל אחד ואחד מהנושאים עליהם דיברנו במהלך הסמינר. אולם, אם גם ברצונך ללמוד את העקרונות החשובים, להרחיב את התודעה ולעשות צעדים ראשונים לשיפור איכות חייך - הסמינר הזה יתן גם לך את הכלים הנחוצים.

הסמינר כולל 4 דיסקים (בערך 5 שעות אימון והדרכה), וכן אתר אינטרנט עם דפי עבודה לתירגול בזמן המתאים לכם.

מחיר הסמינר (כולל מע"מ ומשלוח) 975 ש"ח.

אם הנושא מדבר גם אליך, וברצונך לקבל את הידע המרתק הזה וללמוד כמה מהעקרונות החשובים להצלחה ולאושר בחיים - זו ההזדמנות שלך.

פשוט מלא/י את הפרטים בטופס ואני אחזור אליך בהקדם.

באהבה,
איריס שביט

   

Go Back  Print  Send Page
לרכישת "ערכת כח-המוח" ולהזמנת הדרכות והרצאות נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia