תודה שנרשמתם...
 

100% אחריות!
שתו את משקה האלוורה למשך חודש ואם לא תרגישו הקלה בכאבים, שהעצירות משתחררת או שהתינוק יותר רגוע תקבלו את כל כספכם בחזרה


פשוט צפו בוידיאו הקצר ותראו איך לפתור
את בעיות העיכול שלכם אחת ולתמיד

 


 
 משולחנה של: איריס שביט
אל: כל הסובלים מעצירות, גזים, מעי רגיז ובעיות עיכול שונות
הנושא: פיתרון משקה האלוורה לבעיות העיכול

שמי איריס שביט ובדף הזה אני אספר לכם על משקה האלוורה שפתר לאלפי אנשים את בעיות העיכול שלהם
 
במקום שפשוט אסביר לכם בצורה יבשה מה המוצר עושה הייתי רוצה לשתף אתכם באחד מסיפורי ההצלחה הרבים שמספר על בחורה צעירה ששמה לילך שסבלה מעצירות והצליחה לפתור את הבעיה, הנה העדות של לילך...
 
"שלוש שנים סבלתי...
שלוש שנים של כאבי בטן ששיגעו אותי...
שלוש שנים שניסיתי הכל כדי לפתור את העצירות...
 
אין לך מושג איך הרגשתי. התסכול נוראי. לאן לא הגעתי כדי לנסות לפתור את זה... לרופאים של קופת החולים, למטפלים הומאופטים, לדיאטניות, למשלשלים למיניהם, אפילו ניסיתי כל מיני תרופות סבתא... כלום לא עזר.
 
האמת – התייאשתי.
חשבתי שכנראה שמה שהרופאים אומרים נכון, ואני צריכה ללמוד לחיות עם זה או פשוט ללכת פעם בכמה זמן ולעשות חוקן...
 
זה התחיל אחרי הניתוח שעברתי. סתם, ניתוח קטן ולא מסוכן, אבל בהרדמה מלאה. אחרי כמה ימים כבר שחררו אותי מבית החולים, אבל נתנו לי תרופות שאני צריכה לקחת לפרק זמן די ארוך, תרופות אנטיביוטיות ודברים נוספים... כנראה שאז באמת התחילה הבעיה.
 
משהו "נתקע" בפנים, המערכת השתבשה, הייתי לחוצה, עצבנית, עייפה – מה זה עייפה? מותשת! לא היה לי תיאבון ואח"כ אכלתי בבולמוס כשהכאב עבר... בקיצור – יצאתי מאיזון. אבל לא דאגתי. הרי כל החיים המערכות שלי תיפקדו פיקס. ידעתי שברגע שאחזור לעצמי ואתאושש הכל יחזור על מקומו בשלום. הייתי בטוחה בזה, ואפילו לא התרגשתי מכאבי הבטן כי שייכתי אותם גם להשפעת הניתוח וגם לעובדה שהעצירויות הן משהו זמני שיחלוף.
 
"גם אני ניסיתי משלשלים"

אבל זה לקח המון זמן, והרגשתי נפוחה... תחושה מאד לא נוחה... אז החלטתי שרק כדי לפתור נקודתית את בעיית העצירות שנוצרה אקנה איזשהו משלשל שיעזור לי.
 
אל תשאלי – כמה משלשלים יש בשוק... המון !!! כנראה שהרבה אנשים סובלים מעצירות (צוחקת)... עמדתי מול המדפים ולא ידעתי במה לבחור.
 
ואז ניגשה אלי איזו בחורה נחמדה ושאלה אם אני צריכה עזרה. כמובן, אמרתי לה. אין לי מושג מה יכול לעזור לי... טוב, בדיעבד התברר שהבחורה הנחמדה הייתה מוכרנית של איזו חברה שמשווקת בדיוק מוצר שיכול לעזור לי.
 
איזה צירוף מקרים ... אז כמובן שלקחתי את המוצר שהיא המליצה לי עליו, ושמחה וטובת לב חזרתי הביתה, בטוחה שברגע ששילמתי את הסכום שדרשו ממני פתרתי לעצמי את הבעיה.
אבל... זה לא עבד. ניסיתי. באמת. התמדתי. אני מבינה שאם יש בעיה שסובלים ממנה זמן יחסית ארוך אין פיתרון קסם... נתתי לזה יום ועוד יום, אבל בסוף התייאשתי. כאבי הבטן גברו והמוצר לא השפיע.
 
אז חזרתי לסופר וחיפשתי מוצר אחר. הפעם החלטתי שלא אתן לאיזו מוכרנית "לדחוף" לי משהו, ופניתי לרוקח. הוא המליץ על מוצר חדש שהגיע לא מזמן שאומרים שהוא ממש ממש עוזר. אז קניתי אותו ושוב – שמחה וטובת לב חזרתי לביתי, בטוחה שהפעם הזו סוף סוף אתפטר מהעצירות.
 
אני לא אגיד שזה לגמרי לא השפיע. זה קצת עזר. הייתה הקלה מסויימת... לטווח קצר מאד... וככל שהמשכתי להשתמש במוצר היעילות שלו פחתה.
 
תראי, התהליך הזה שאני מספרת לך עליו לקח כמה חודשים. הבנתי שאולי אני צריכה לעשות סדר במערכת, לאכול בצורה טובה יותר ורק כך העניינים יסתדרו.
 
זה לא היה קל, אני אוהבת לאכול ולא להתחשבן על כל הסוגיות האלה של "אוכל בריא". לא כל כך מעניין אותי אם הקמח הוא לבן או מלא, אם האורז לבן או מלא, אם הסוכר לבן או חום... אבל החלטתי שזה חשוב אז הוספתי לתפריט שלי הרבה ירקות, פירות וכל מיני סיבים תזונתיים.
 
להפתעתי הרבה הסתבר לי אחרי תקופה שהסיבים הבריאים למיניהם אכן טובים לבריאות, אבל גורמים ל"פקק תנועה" אצל מי שהקיבה שלו נמצאת במצב ראשוני לא מתפקד... בכל אופן – זה מה שקרה אצלי. והאמת, ברגע שהורדתי את כמות אוכל הבריאות העניינים קצת הסתדרו.
 
"המוצא הכמעט אחרון שלי..."

המוצא הכמעט אחרון שלי היה דיאטנית שמומחית גם ברפואה משלימה, וכשהגעתי אליה הדבר הראשון שהיא אמרה לי הוא – תחזיקי חזק – לעשות דיאטה ! לא סתם "דיאטה" להורדת משקל, אלא פשוט להוריד מהתפריט שלי כמעט את כל מה שאני בד"כ אוכלת – פיתות ולחמניות, קולה ומשקאות דיאט, עוגות, שוקולד, תבלינים, סטייקים... ועוד המון דברים. היא בעצם השאירה אותי עם איזשהו תפריט בסיסי ואמרה שאחרי פרק זמן מסויים היא תתחיל לשלב חלק מהדברים שהורדנו בחזרה בתפריט.
 
אה, ושכחתי לספר לך את הדבר הכי חשוב – היא נתנה לי כל מיני תרופות שעולות המון המון כסף... אז עם העניין הכספי הייתי מסתדרת, אבל הדבר שהכי הפריע לי זה שהייתי צריכה לשנות את כל הרגלי החיים שלי, את שעות האכילה, את האוכל עצמו... ברור לך שלא הצלחתי לעמוד בדרישות האלו לאורך זמן... בקיצור – זה היה עוד ניסיון כושל שעלה לי הרבה כסף...
והאמת שהתרגלתי. התרגלתי להכנס לשירותים פעם בכמה ימים. אחרי תקופה כל כך ארוכה שהתנהלתי בצורה כזו זה נראה לי כמעט נורמאלי. 
 
כמובן שידעתי שזה לא בסדר ושכדאי וצריך לטפל, אבל את יודעת איך זה – יש דברים הרבה יותר דחופים וחשובים שצריך לטפל בהם מכמות היציאות שלי... אז פשוט הזנחתי את כל העניין לתקופה די ארוכה. 
 
כמעט שלוש שנים אחרי הניתוח עדיין המשכתי לסבול מעצירות, שלדעתי כבר אפשר לקרוא לה "כרונית" כי היא פשוט נהייתה חלק מהחיים ולא התכוונה ללכת לשום מקום...
 
"מצאתי את הפיתרון"
 
ואז, באיזשהו אירוע משפחתי, פגשתי מכרה וותיקה וככה, סביב האוכל התחלנו לדבר. אני קצת צחקתי על עצמי ועל הנסיונות שלי לשנות את הרגלי האכילה כדי לפתור כל מיני "בעיות עיכול" (לא אמרתי עצירות... לא נעים...) והיא סיפרה לי שגם לה היתה בעיה, אבל היא נפטרה ממנה די מזמן.
 
כמובן שזה סיקרן אותי אז שאלתי איך היא פתרה את הבעיה, והתשובה שלה הפתיעה אותי מאד. חשבתי שאני מכירה את כל הדרכים ושניסיתי את כולן, אבל היא סיפרה לי על משהו שלא הכרתי. היא סיפרה לי שהיא שותה אלוורה !!
 
את הבעת ההפתעה על פניי לא יכולתי להסתיר. כל מה שידעתי על אלוורה זה שמדובר בג'ל ירקרק שמורחים על העור כשיש כוויות. מי שותה את זה?
 
היא צחקה מהתגובה שלי ואמרה שזו תגובה די נפוצה בקרב אנשים שלא שמעו על משקאות אלוורה, והסבירה לי מאד בקיצור (כי היה רועש ומאד קשה לשוחח) שהאלוורה בעצם מנקה ומשקמת את מערכת העיכול, משחררת עצירות, מרגיעה תופעות של מעי רגיז, עוזרת לדלקות במעיים ומקלה על תופעות של גזים ועצירות אצל תינוקות. המשקה פשוט מאפשר לגוף לחזור לתיפקוד האופטימלי שלו.
 
היא הסבירה לי שלא מדובר בתרופה, אלא בתוסף תזונה אפקטיבי מאד שמכיל את כל הויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו ועוד הרבה מרכיבים שהגוף שלנו צריך, ושבלי קשר לעצירות כדאי מאד לצרוך אותו על בסיס קבוע.
 
טוב, בסיס קבוע או לא – זה לא עניין אותי באותו רגע. הדבר היחיד שהצלחתי לשמוע מכל השיחה הזו זה את משפט הסיכום שלה: "... ומאז שכחתי מהעצירויות, מכאבי הבטן, מהגאזים, מהעייפות ומכאבי הראש שליוו אותי תקופה מאד ארוכה"
 
את מבינה כבר מהסיפור שלי שהייתי סקפטית ביותר. הרי כבר ניסיתי ה כ ל !!! ולא האמנתי לשום פרסום ולאף אחד, אבל הסיפור שלה, שסופר כלאחר יד כאילו זה משהו שהיא כבר שכחה שהיה לה, משך אותי מאד. החלטתי שמה כבר יש לי להפסיד?
 
למחרת על הבוקר התקשרתי אליה וביקשתי לנסות את המשקה. למזלי, מכיוון שהיא משתמשת במוצר באופן קבוע, היו לה בבית עוד כמה בקבוקים והיא בשמחה הזמינה אותי לקחת ולנסות אחד מהם.
זהו. זה בעצם סוף הסיפור. זהו סופה של הסאגה הארוכה שנמשכה כמעט 3 שנים.

מספר שבועות לאחר שהתחלתי לשתות את האלוורה הרגשתי הרבה יותר טוב.
מערכת העיכול שלי חזרה להיות סדירה, הנפיחות ירדה, הפסקתי לקחת משלשלים והרגשתי שוב שחוזרת אלי האנרגיה שלא הרגשתי שנים.
 

מה אני אגיד לך – נס
או שאולי אם נדייק – נס האלוורה!
 
אה, ודרך אגב – גם בעלי והילדים שלי שותים עכשיו כי הם הבינו שעדיף לשמור על הגוף במצב הטוב שלו מאשר לחכות שמשהו ישתבש (זו רפואה מונעת)"
 
זה היה הסיפור של לילך.
וזוהי רק עדות אחת מני רבות שיש לשימוש במשקה האלוורה 
אחריות הברזל שלי
גם אתם יכולים לפתור או להקל על בעיות העיכול שלכם בדיוק כמו לילך ואני מתחייבת שמשקה האלוורה יעבוד.
אני כל כך מאמינה בו שאני מוכנה לאפשר לכם לשתות אותו למשך חודש שלם ואם לא תרגישו הקלה פשוט שלחו לי מכתב אל
iris9511@gmail.com
או התקשרו למספר האישי שלי 052-4555421 ובקשו החזר כספי מלא ואני אחזיר לכם 100% מכספכם בלי תנאים ובלי שאלות
 


אם גם אתם רוצים לנסות את משקה האלוורה, אני מציעה לכם להרים אלי טלפון למספר052-4555421 ולקבל ממני יעוץ בחינם. אני אעזור לכם ואסביר כיצד להשתמש במשקה, כמה פעמים צריך לשתות אותו ואעזור לכם להימנע מטעויות נפוצות שבגללן לא מקבלים תוצאות.
גם אתם יכולים להיפתר אחת ולתמיד מבעיית העיכול שלכם ומשקה האלוורה יכול להיות הפיתרון שחיפשתם עד היום אולי ההצלחה
של לילך תתרחש גם אצלכם...
מצפה לשמוע מכם ולעזור אישית כדי שתוכלו לחיות חיים בריאים וטובים יותר. הנה שוב המספר שלי 052-4555421

המון בריאות ושיהיה בהצלחה
 
שלכם
איריס שביט

משקה האלוורה הינו תוסף תזונה ואינו תרופה. יש להיוועץ ברופא לפני השימוש בו למטרות רפואיות.


למידע נוסף על הדרך הנכונה להקמת עסק מהבית או להזמנת מוצרים נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia