‎‫3 שלבים
להקמת
עסק מהבית 
 
 
 
 איריס שביט, מנהלת בתעשיית השיווק הרשתי. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה ואימון של משווקים בתעשיית השיווק הרשתי, מתמחה בייעוץ והקמת עסקים מהבית וביצירת הכנסה בנוסף למשכורת. חברה בפורום המנהלים של חברת FOREVER ומאמנת להצלחה.דף הבית >> הדרכות וידאו > >> חוקים אוניברסלים - התגברות על פחד
התגברות על פחד ודחיה

כן, אני מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה ולהתעדכן במאמרים חדשים
 

 
אחת המילים המפחידות ביותר בלקסיקון של רוב האנשים היא המילה "שינוי". גם אם הם יודעים שהמצב לא יכול להמשיך כפי שהוא עכשיו, הם עדיין יעשו הכל כדי להימנע מאותו שינוי מאיים שאין להם מושג לאן הוא יוביל.
העקרון השביעי מתוך עשרת העקרונות בסדרת "חוקים אוניברסלים של הצלחה" עוסק בגורם המרכזי והעיקרי שמונע מרוב האנשים לפעול. הגורם הזה הוא: פחד.

לרוב האנשים קשה להתמודד עם העתיד הלא נודע, גם אם ההווה שלהם אינו מושלם. רוב האנשים לעיתים אף ישכנעו את עצמם ש"זה לא בשבילי", "לי זה לא יקרה", "אין לי זמן להשקיע במשהו אחר" ועוד מגוון תירוצים שמטרתם אחת ויחידה: לתרץ את חוסר העשייה.

בוידאו הזה תקבלו כמה טיפים בהם אני משתמשת כדי להתגבר על הפחד, טיפים שעוזרים לי גם היום להתמודד עם מצבים חדשים שדורשים ממני להזכר כל פעם מחדש למה בחרתי בדרך שלי. 
קישורים באותו נושא:
וידאו חוקים אוניברסלים - מטרות ראויות
 
 
הידעת?
"החופש המוחלט... הוא החופש להתנסות ברעיונות חדשים"
תום קלי, מנכ"ל IDEO
 

 

 


Go Back  Print  Send Page
למידע נוסף על הדרך הנכונה להקמת עסק מהבית או להזמנת מוצרים נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia