הצטרפו אל קהילת
המשווקים של FOREVER

  

 

‎‫3 שלבים
להקמת
עסק מהבית 
 
 
 
 איריס שביט, מנהלת בתעשיית השיווק הרשתי. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה ואימון של משווקים בתעשיית השיווק הרשתי, מתמחה בייעוץ והקמת עסקים מהבית וביצירת הכנסה בנוסף למשכורת. חברה בפורום המנהלים של חברת FOREVER ומאמנת להצלחה.דף הבית >> הכנסה נוספת > >> הערכים הדרושים להצלחה א'
הערכים הדרושים להצלחה - חלק א'

כן, אני מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה ולהתעדכן במאמרים חדשים
 

 
זהו את החוזקות שלכם, ולכו איתן קדימה. בשיווק רשתי לא צריך הרבה כדי להצליח. כל עוד יש לכם את הרצון והנחישות, תוכלו לבחור מה לעשות עם החולשות: להתעלם מהן עד שהעשייה וההצלחה יחזקו אתכם, או לעבוד על הנקודות החלשות במקביל ליצירת הכנסה נוספת ושיפור עצמי.
ישנם בעולמנו שני סוגים של ערכים אותם אנו מקיימים ביומיום ולפיהם אנו מתנהלים. אלו הם הערכים הפנימיים והערכים החיצוניים. במאמר זה נסביר איך הם באים לידי ביטוי גם בבניית עסק של שיווק רשתי ועבודה מהבית

שיווק רשתי
ועולם הערכים הפנימיים
כאשר אנו משתמשים במושג "ערך" אנו מתכוונים לסט העקרונות על פיו אנו מתנהלים בחיינו על מנת להשיג מטרה מסויימת. אם לא נבחן את אותם עקרונות יהיה לנו קשה מאד לתקשר עם הסביבה שלנו וליצור הצלחה. זיכרו תמיד ששיווק רשתי דורש מאיתנו מיומנויות גבוהות של תקשורת בינאישית. האנשים המצליחים ביותר בתעשיית השיווק הרשתי הם אלו שיוצרים חברויות חדשות בטבעיות ועל בסיס יומיומי.

אז מהם אותם ערכים פנימיים שעלינו לבחון כדי להצליח בשיווק רשתי?

  1. מה מניע אותנו.
מהי האנרגיה לפיה אנו מתנהלים. האם אנו פוחדים או מעזים? האם אנו פתוחים או סגורים? האם אנו מקבלים או מתנגדים? האם אנו אקטיבים או פאסיבים?
סביר להניח שאם אנו מעזים, פתוחים ולא שיפוטיים, מקבלים כל אחד, ופועלים כל הזמן כדי לקדם את עצמנו, הסיכוי שלנו להצליח בשיווק בכלל ובשיווק רשתי בפרט, גבוה מהרבה מזה של אנשים לא תקשורתיים, מתנגדים לשינויים, ביישנים וסגורים או פאסיביים מיסודם.

אבחנו את עצמכם בצורה האובייקטיבית ביותר שאתם יכולים. מומלץ אפילו להעזר בקרובים ובחברים הטובים שלכם. האזינו לתשובות ונסו להשתפר. עבודה עצמית היא הצעד הראשון בדרך להצלחה בשיווק רשתי.

  1. מהם היכולות והכישורים שלנו.
אף אחד מאיתנו לא מתחיל מאפס. לכולנו יש איזשהו נסיון חיים שיכול להשפיע על הצלחת העסק החדש שאנו מקימים מהבית, על היכולת שלנו ליצור הכנסה נוספת במהירות הרצויה או על ההתקדמות שלנו בחברת השיווק הרשתי אליה בחרנו לחבור.
זהו את החוזקות שלכם, ולכו איתן קדימה. בשיווק רשתי לא צריך הרבה כדי להצליח. כל עוד יש לכם את הרצון והנחישות, תוכלו לבחור מה לעשות עם החולשות: להתעלם מהן עד שהעשייה וההצלחה יחזקו אתכם, או לעבוד על הנקודות החלשות במקביל ליצירת הכנסה נוספת ושיפור עצמי.

לדוגמא: אם אתם תקשורתיים וחברותיים מאד, אבל מסמיקים ומגמגמים כשאתם צריכים לדבר מול יותר משני אנשים – צרו את הקשר הראשוני, והזמינו למפגש הקבוצתי את הספונסר שלכם או כל משווק אחר מארגון השיווק הרשתי שאליו הצטרפתם, שפשוט נהנה להרצות לקבוצה גדולה של אנשים.

ביחנו את סט הערכים שלכם. איך אתם מרגישים עם עצמכם? ושאלו את עצמכם שאלה אחת פשוטה: האם הייתם מצטרפים אליכם כדי להוביל אתכם להצלחה בשיווק רשתי?

אם התשובה היא כן – אתם על דרך המלך. אם התשובה היא לא – אני ממליצה לכם לבחון שוב את בחירתכם בשיווק רשתי. אם התשובה היא ככה-ככה זה אומר שכל שעליכם לעשות הוא להשתפר כדי להצליח.

בחלק הבא של מאמר זה נעסוק בעולם הערכים החיצוניים הנחוצים להקמת עסק מהבית או ליצירת הכנסה נוספת בתעשיית השיווק הרשתי.
קישורים באותו נושא:
הערכים הדרושים להצלחה חלק ב'
 
 
הידעת?

תקווה מכניסה אנשים לעסק
אמונה משאירה אותם בעסק
 

 

 


Go Back  Print  Send Page
למידע נוסף על הדרך הנכונה להקמת עסק מהבית או להזמנת מוצרים נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia