הצטרפו אל קהילת
המשווקים של FOREVER

  

 

‎‫3 שלבים
להקמת
עסק מהבית 
 
 
 
 איריס שביט, מנהלת בתעשיית השיווק הרשתי. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה ואימון של משווקים בתעשיית השיווק הרשתי, מתמחה בייעוץ והקמת עסקים מהבית וביצירת הכנסה בנוסף למשכורת. חברה בפורום המנהלים של חברת FOREVER ומאמנת להצלחה.דף הבית >> הכנסה נוספת > >> הערכים הדרושים להצלחה ב'
הערכים הדרושים להצלחה - חלק ב'

כן, אני מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה ולהתעדכן במאמרים חדשים
 

 
אל תשלו את עצמכם לרגע – אנשים מצטרפים אליכם רק אם הם מרגישים שתוכלו לעזור להם להשיג את המטרות שלהם בשיווק רשתי או שתוכלו לתמוך בהם וללמד אותם ליצור לעצמם הכנסה נוספת בעבודה מהבית. החברה והמוצרים בשלב הזה שוליים בלבד. אם הם סומכים עליכם הם יבואו אחריכם לכל מקום שבו תהיו !
כולם מבקשים ממני את הנוסחה. מה צריך לעשות כדי להצליח בשיווק רשתי. מה צריך לקרוא כדי לייצר הכנסה נוספת, לאיזו סדנה להרשם כדי ללמוד לנהל עסק מהבית.

בחלקו הראשון של המאמר עסקתי בערכים הפנימיים הנחוצים כדי להצליח בשיווק רשתי. בחלקו זה אעסוק בערכים החיצוניים הדרושים על מנת לייצר לעצמנו הכנסה נוספת תוך כדי עבודה מהבית.

שיווק רשתי ועולם הערכים החיצוניים
כאשר אנו דנים בעולם הערכים החיצוניים, הן בשיווק רשתי והן בחיים הפרטיים שלנו, עלינו לבחון שני פרמטרים עיקריים: מה אנחנו מוכרים כשאנו מנסים להשיג משהו, ואיך אנו פועלים כדי להשיג אותו.

  1. מה אנחנו מוכרים בשיווק רשתי?
השאלה לא מתייחסת, כמובן, למוצר או לעסק אותו אנו מוכרים. בבקשה זיכרו שאנו מדברים פה רק עלינו, המשווקים. מכיוון שכך עלינו לשאול את עצמנו את השאלות הבאות:

מה ייצא לאדם שמולי מהקשר בינינו?

איזה ערך אני יכול להביא לקשר בינינו?

האם אני מחוייב להצלחה שלו באופן ברור?

האם הוא יכול ללמוד מהנסיון שלי בשיווק רשתי?

האם הוא יכול להעזר בידע שלי על החברה והמוצרים?

האם הוא יכול לקבל מהגישה שלי לשיווק הרשתי משהו שיתרום להצלחה שלו?

אל תשלו את עצמכם לרגע – אנשים מצטרפים אליכם רק אם הם מרגישים שתוכלו לעזור להם להשיג את המטרות שלהם בשיווק רשתי או שתוכלו לתמוך בהם וללמד אותם ליצור לעצמם הכנסה נוספת בעבודה מהבית. החברה והמוצרים בשלב הזה שוליים בלבד. אם הם סומכים עליכם הם יבואו אחריכם לכל מקום שבו תהיו !

  1. איך אנו פועלים בשיווק הרשתי?
פה נכנס אלמנט חשוב ביותר: הפעולות אותן אנו עושים כדי לייצר הצלחה בשיווק רשתי. עלינו לבחון אם אנו עושים את הפעולות הנכונות, אם אנו פועלים בהתאם לשיטת השכפול הנהוגה בחברת השיווק הרשתי אליה הצטרפנו.

בהנחה שמדובר בחברת שיווק רשתי ותיקה, סביר להניח שקיימת בה שיטת פעולה שעזרה לרבים לפניכם לייצר לעצמם הכנסה נוספת או עסק גדול של שיווק רשתי. פעלו עפ"י השיטה. אל תנסו להמציא את הגלגל. זוהי טעות נפוצה אצל הרבה משווקים חדשים, שמגלים מאוחר מדי שהם הוציאו אנרגיות מיותרות בדרך לשום מקום.

עליכם להיות דוגמה במעשים ולא בדיבורים. אם תעודדו את המשווקים החדשים שלכם לפנות לאנשים רבים ולצרף משווקים לעסק שלהם, אבל לא תעשו זאת בעצמכם – לא תצליחו. אם תעבירו להם סדנאות ארוכות על המוצרים ולא תשתמשו בהם בעצמכם – אין לכם סיכוי. אם תלמדו אותם איך למכור ולא תמכרו בעצמכם – העסק שלכם לא יתקדם.

זיכרו תמיד ששיווק רשתי הוא עסק של שיכפול. לא משנה מה תגידו. משנה רק מה תעשו ואיך תפעלו ואיזו דוגמה תהיו למשווקים שלכם.

קישורים באותו נושא:
הערכים הדרושים להצלחה חלק א'
 
 
הידעת?
במקום להיות טובים בלמצוא מה לא טוב ולא עובד -
עדיף להיות טובים בלמצוא את הפתרון
 

 

 


Go Back  Print  Send Page
למידע נוסף על הדרך הנכונה להקמת עסק מהבית או להזמנת מוצרים נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia