הצטרפו אל קהילת
המשווקים של FOREVER

  

 

‎‫3 שלבים
להקמת
עסק מהבית 
 
 
 
 איריס שביט, מנהלת בתעשיית השיווק הרשתי. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה ואימון של משווקים בתעשיית השיווק הרשתי, מתמחה בייעוץ והקמת עסקים מהבית וביצירת הכנסה בנוסף למשכורת. חברה בפורום המנהלים של חברת FOREVER ומאמנת להצלחה.דף הבית >> איך שיווק רשתי עובד > >> למה אנשים פוחדים משיווק רשתי א
למה אנשים פוחדים משיווק רשתי? חלק א

כן, אני מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה ולהתעדכן במאמרים חדשים
 

 
אני יודעת שלרוב האנשים, כמו שזה היה עבורי, השיווק הרשתי מספק את הדרך היחידה לשפר את חייהם ולהתחיל להאמין שהם יגיעו למשהו שעד שהם הכירו את השיווק הרשתי היה מבחינתם בגדר חלום בלתי מושג.
לא פעם מתמודדים אנשים שבוחרים להצטרף לתעשיית השיווק הרשתי עם תחושת אי נוחות כאשר הם נשאלים לעיסוקם. גם אני, בתחילת דרכי, הסתבכתי כל פעם מחדש כשנשאלתי מה אני עושה.

אחת הבעיות המוכרות בקרב משווקים חדשים שמצטרפים לתעשיית השיווק הרשתי היא האמביוולנטיות שהם חשים כלפי הבחירה שלהם. מצד אחד הם יודעים שהצעד שעשו, הדרך בה בחרו ללכת, החברה אליה הצטרפו ותעשיית השיווק הרשתי בכללה מאפשרת להם להגיע למטרות שעד היום נדמו להם כבלתי אפשריות לחלוטין.

מהצד השני יש לתעשיית השיווק הרשתי סטיגמה שדבקה בה, אשר גורמת למשווק החדש להתפתל כל פעם שהוא נשאל במה הוא עוסק למחייתו, לנסות להצטדק ולהצדיק את בחירתו ולהרגיש שעליו להתגונן אפילו מפני האנשים הקרובים לו ביותר.
 
הסטיגמה סביב תעשיית השיווק הרשתי

המאמר הזה הוא עבורי הזדמנות מצויינת להכריז בקול גדול: אני מאוהבת בתעשיית השיווק הרשתי, אני מאמינה בה, מזדהה איתה ומפרגנת לכל משווק ומשווק הפועל בה, ללא קשר לחברה איתה הוא עובד.

אני יודעת שלרוב האנשים, כמו שזה היה עבורי, השיווק הרשתי מספק את הדרך היחידה לשפר את חייהם ולהתחיל להאמין שהם יגיעו למשהו שעד שהם הכירו את השיווק הרשתי היה מבחינתם בגדר חלום בלתי מושג.

אז מאיפה מגיעות הדעות הקדומות על השיווק הרשתי? ויותר חשוב – איך אנו יכולים להתמודד איתן או אף לשנותן?

בואו נחקור את הנושא טיפה יותר לעומק, ונניח שנשאלתם "מה אתם עושים" כשהכוונה היא כמובן לאופן עיסוקכם או להגדרתכם העצמית.

רוב האנשים מגדירים עצמם על פי עיסוקם: "אני בנקאי / מורה / רוח"ש / מוכר בחנות בגדים" וכו'. מסתבר שעם כל ההגדרות הללו אין לאנשים בעיה. ללא קשר לרמת החיים שעיסוקם מאפשר להם, לסיפוק שהם חשים בעבודתם, לתנאים או לשעות העבודה, ליחסים עם הבוס או הקולגות, הם מגדירים עצמם על פי עיסוקם ללא היסוס.

ואז הם מצטרפים לחברת שיווק רשתי, ופה הם מתחילים להתבלבל...

"... אני משווקת עצמאית של מוצרי..."

"... אני יועצת בריאותית..."

"... אני עוזרת לאנשים להקים עסק מהבית..." ועוד ועוד

כל ההתחמקויות והווריאציות על הנושא לא עוזרות, כי בסופו של דבר כשמישהו רוצה להבין מה הפירוש של כל ההגדרות המתחמקות, עליכם לומר: "יש לי עסק עם חברת שיווק רשתי" או משהו בסגנון.

אז אם בסופו של דבר עלינו להגיע לאמת, מדוע שלא נתחיל איתה ונבהיר לאנשים מיד מה אנחנו עושים? למה להתחמק, להתפתל, להתנסח בצורה מתחכמת?

מכיוון שאנו חוששים מתגובות בסגנון: "מה, אתה??? חשבתי שאתה יותר חכם..." או "אני לא מאמין עליך. הרי כולם גנבים. לטובתך תברח משם מהר" ועוד כל מיני תגובות מהאנשים שסביבנו, שלפעמים הם באמת מתכוונים לטוב ולפעמים הם ממש לא...

ואתם יודעים מה בעצם קורה? מה שאנחנו מצפים לו. כלומר – אם אלו התגובות שנצפה לשמוע, הן אכן תגענה. ואם לא נצפה לתגובות מסוג זה – לא נקבל אותן !!!

בחלק השני אספר לכם כיצד אני מתייחסת או אף מונעת את התגובות הללו ואיך לדעתי נוכל כולנו לשנות את הסטיגמה סביב השיווק הרשתי.
קישורים באותו נושא:
למה אנשים פוחדים משיווק רשתי חלק ב'
 
 
הידעת?
אחד הדברים החשובים ביותר בשיווק ישיר ובשיווק רשתי היא השפה.
שפה יוצרת מציאות. ישנה שפה הכתובה, שפה מדוברת ושפת הגוף, שהיא לעיתים החשובה ביותר מבין השלוש
 

 

 


Go Back  Print  Send Page
למידע נוסף על הדרך הנכונה להקמת עסק מהבית או להזמנת מוצרים נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia