הצטרפו אל קהילת
המשווקים של FOREVER

  

 

‎‫3 שלבים
להקמת
עסק מהבית 
 
 
 
 איריס שביט, מנהלת בתעשיית השיווק הרשתי. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה ואימון של משווקים בתעשיית השיווק הרשתי, מתמחה בייעוץ והקמת עסקים מהבית וביצירת הכנסה בנוסף למשכורת. חברה בפורום המנהלים של חברת FOREVER ומאמנת להצלחה.
כמה מילים עלי ועל 'עבודה מהבית'...

כן, אני מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה ולהתעדכן במאמרים חדשים
 

 
החלטתי לבדוק את הנושא ברצינות. ההתחלה הייתה דרך התנסות עם כמה מהמוצרים, אבל ההכרה שיש פה פוטנציאל עסקי רציני הייתה מהירה מאד.
הבנתי שאם אני רוצה לשנות את חיי לטובה, לעבוד עבור עצמי, עם אנשים שאני בוחרת, מתי שאני בוחרת, בלי בוס ובלי שעון נוכחות, אני חייבת להשקיע את כל כולי בהקמת העסק החדש של השיווק הרשתי.
למה רובנו נאחזים במחשבה שלהיות שכיר זה הכי טוב?
אף פעם לא הייתי הרפתקנית. תמיד רציתי לחיות ברווחה כלכלית, כל עוד לא כרוך בה סיכון או חוסר וודאות לגבי התוצאות. כמובן שצורת מחשבה כזו הובילה אותי לאורך השנים אך ורק במסלול אחד – עבודה במשכורת חודשית עבור מישהו אחר.

רוב האנשים בסביבתי הקרובה היו שכירים, ואלו שהיו בעלי עסקים קטנים לא נראו לי מאושרים במיוחד. הם עבדו שעות ארוכות, לא יכלו לאפשר לעצמם חופש אמיתי, היו תלויים בבנקים, בספקים, בלקוחות... בקיצור – הרגשתי שלהיות שכירה מתאים לי הרבה יותר מאשר להיות עצמאית.

לא נהניתי מהרעיון שאני עובדת ומפתחת עסק עבור מישהו אחר, אבל חשבתי שזה מה שאני יודעת לעשות ובזה אני טובה, ולכן המסלול שלי קבוע וידוע מראש. כל מחשבה על עסק משלי נדחתה מיד, בעיקר בגלל הפחד מעצמאות, מלקיחת אחריות, ממס הכנסה, מע"מ ובעיקר מחוסר הידע או הניסיון הבסיסי בהתנהלות שיווקית כלכלית עצמאית.

שיווק רשתי – אפשרות לשלב בין עבודה כשכיר להכנסה נוספת תוך כדי עבודה מהבית
כשפגשתי את FOREVER הסתקרנתי מאוד מהפורמט של שיווק רשתי. פתאום הבנתי שיש לי אפשרות להקים עסק מהבית בהשקעה של כ 15 שעות שבועיות, בלי הוצאות והתארגנויות לוגיסטיות מסובכות, בלי עובדים או ניהול מלאים, עם תמיכה מלאה ועזרה צמודה, ובעיקר – בהשקעה אפסית שאפילו היא ניתנת באחריות מלאה.

החלטתי לבדוק את הנושא ברצינות. ההתחלה הייתה דרך התנסות עם כמה מהמוצרים, אבל ההכרה שיש פה פוטנציאל עסקי רציני הייתה מהירה מאד. הבנתי שאם אני רוצה לשנות את חיי לטובה, לעבוד עבור עצמי, עם אנשים שאני בוחרת, מתי שאני בוחרת, בלי בוס ובלי שעון נוכחות, אני חייבת להשקיע את כל כולי בהקמת העסק החדש של השיווק הרשתי.

כעבור חצי שנה הגעתי לתוצאות משמעותיות שאפשרו לי מבחינת רמת ההכנסה החודשית להיפרד לחלוטין ממסלול עבודתי כשכירה.
מאז עברו כבר 7 שנים, שבהן התנסיתי, למדתי ולימדתי אנשים רבים נוספים להכיר את השיווק הרשתי. אני יכולה להעיד שבזכות האנשים הרבים להם עזרתי להקים עסק משלהם ולהצליח, גם אני מרוויחה הכנסה משמעותית שגדלה בעקביות כל שנה.

FOREVER הזדמנות לעשות שינוי ולהעלות את רמת החיים שלך.
אז כמו שפתחתי ואמרתי – אף פעם לא הייתי הרפתקנית. אני עדיין בוחרת בדרך הבטוחה שמאפשרת לי הכנסה חודשית קבועה שהולכת וגדלה עם השנים, תוך כדי עבודה מהבית בשעות הנוחות לי.

אלא שעם השיווק הרשתי אף אחד לא יכול להגיד לי מה לעשות, אני מרוויחה הרבה יותר מאשר כשכירה בתפקידי ניהול בכירים, ואני משלבת את העבודה בחיים שלי במקום שהעבודה תנהל אותי.
המאמרים שתפגשו באתר הזה יספרו לכם את סיפורה של תעשיית השיווק הרשתי, את הדרכים שגם אתם תוכלו להצליח בה ואת התובנות וחלק מהידע שאני צברתי עם השנים.
אני מאד מקווה שתיהנו, ואשמח לקבל את תגובותיכם והערותיכם לכל אחד מהמאמרים שנמצאים באתר.
להשתמע,
איריס שביט

 

   
 
 

 

 

למידע נוסף על הדרך הנכונה להקמת עסק מהבית או להזמנת מוצרים נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia