הצטרפו אל קהילת
המשווקים של FOREVER

  

 

‎‫3 שלבים
להקמת
עסק מהבית 
 
 
 
 איריס שביט, מנהלת בתעשיית השיווק הרשתי. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה ואימון של משווקים בתעשיית השיווק הרשתי, מתמחה בייעוץ והקמת עסקים מהבית וביצירת הכנסה בנוסף למשכורת. חברה בפורום המנהלים של חברת FOREVER ומאמנת להצלחה.דף הבית >> עבודה מהבית > >> עבודה מהבית - סיפורה של מיכל
עבודה מהבית - סיפורה של מיכל

כן, אני מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה ולהתעדכן במאמרים חדשים
 

 
אחרי שמיכל הבינה את זה ובחנה מספר חברות בתעשיית השיווק הרשתי, היא בחרה בזו שהתאימה לה. בתחילת הדרך הקדישה לבניית העסק שלה שני ערבים בשבוע, הלכה להדרכות ונפגשה עם מספר חברות שהתעניינו גם הן במוצרים ובאפשרות לפתח עסק עצמאי מהבית, והיום הקבוצה שלה ממשיכה לגדול והיא ממשיכה להרוויח הכנסה פאסיבית שלא תלויה בעבודה הישירה שלה.
קיראו את סיפורה של מיכל – אמא צעירה שהעלתה את רמת החיים שלה בעזרת הכנסה נוספת בשיווק רשתי

את מיכל הכרתי לפני מספר שנים. היא הייתה אז נשואה טרייה בתחילת דרכה המקצועית, עם ציפייה והתרגשות לקראת העתיד לבוא. בתור מנהלת חשבונות היא לא הרוויחה סכום גבוה, אבל בהחלט היה לה לאן להתקדם מבחינה מקצועית. גם בעלה עבד בתחום המכירות והיה מאושר בחלקו.

לפני כמה חודשים יצא לנו להיפגש שוב ומיכל סיפרה לי שהיא כעת אמא צעירה לילדה מקסימה בת שנה וחצי, שהיא קודמה בעבודה וקיבלה תפקיד עם שכר מעט גבוה יותר, אבל עם אחריות ושעות עבודה שמכבידות עליה מאד מכיוון שחלק גדול מהמשכורת הולך למטפלת.

היא סיפרה על ה"להטוטנות" היומיומית בין הסבתות, כאשר היא חייבת להישאר בעבודה ולבקש עזרה מעבר לשעות העבודה של המטפלת, ועל התסכול שלה שאחרי יום מתיש כבר אין לה הרבה כח להיות עם הילדה.
 
האם חשבת לנסות לגייס הכנסה נוספת?
התלבטתי מאד אם להגיד למיכל את מה שהיה לי לומר. אני יודעת שלפעמים קשה מאד לאנשים שחיים מהיום למחר להרים את הראש ולהרשות לעצמם לחלום על איכות חיים, על רווחה כלכלית, על חופש... הם לא מרשים לעצמם לחשוב על דבר מלבד ההישרדות היומיומית והתשלום הבא של המשכנתא.

לבסוף החלטתי שאני חייבת לשתף אותה, ופניתי אליה בשאלה:
"תגידי מיכל, מה דעתך להרוויח הכנסה נוספת מעבר למשכורת שלך?"

מיכל הופתעה מאד מהשאלה, וענתה שהיא כמובן תשמח להכנסה נוספת, אבל כמו שאני מבינה אין לה זמן מיותר, אין לה כסף להשקיע במשהו חדש והכנסה נוספת נראית לה כמו חלום רחוק.

מה את מוכנה לעשות כדי ליהנות מהכנסה נוספת ולחיות בביטחון כלכלי?
"מיכל", אמרתי לה, "את אמא צעירה, ואני מאחלת לך שיהיו לכם ילדים נוספים. את מבינה בעצמך שזה כרוך בהוצאות כספיות גדולות מאד. אני מציעה לך כבר עכשיו להתחיל להתכונן ולתכנן את העתיד שלך ושל משפחתך כך שיהיה לך מספיק כסף כדי שלא תצטרכי לוותר על איכות החיים שלך.

אם מעניין אותך לשמוע במה מדובר אני אשמח להסביר לך, וכדאי כבר עכשיו שתדעי שמדובר במשהו שאת עושה בזמנך הפנוי, ההשקעה הראשונית סימלית בלבד ובעיקר יתאפשר לך לעבוד מהבית".

זהו. מאז עברה כמעט שנה.
מיכל עומדת ללדת בקרוב את ילדה השני (כן, הפעם זה בן) והיום היא יכולה לאפשר לעצמה עבודה במשרה חלקית, כך שיש לה יותר זמן להיות בבית עם הילדים. ההכנסות שלה גדלו באלפי שקלים בחודש למרות המשרה החלקית, והשאיפה היא כמובן להפוך בעוד שנים ספורות לעצמאית לחלוטין ולנהל את העסק הביתי שלה ללא בוסים ובשעות המתאימות לה.
 
שיווק רשתי - גם זמן לילדים, גם הכנסה נוספת וגם עבודה מהבית
היתרונות האדירים שיש לשיווק רשתי בולטים מאד כשאת אמא צעירה עם התחייבויות כספיות ולוח זמנים עמוס. לרוב הנשים במצבה של מיכל אין אפשרות לעבוד שעות נוספות מכיוון שהן חייבות למהר הביתה למטפלת או להוציא את הילד מהגן. לכן הדרך היחידה שלהן לייצר הכנסה בנוסף למשכורת היא בשעות הערב, אחרי שהילדים הולכים לישון, או בסופי שבוע ורצוי שיהיה מהבית.

רוב חברות השיווק הרשתי מקיימות את מערך הלימוד וההדרכה שלהן בשעות הערב, מתוך ידיעה שחלק גדול מהאנשים שעובדים איתן עושים זאת בתחילת הדרך במקביל לעבודתם כשכירים ובמטרה לייצר הכנסה נוספת. לאחר שהם מייצבים את העסק, הם מפסיקים לעבוד ומשקיעים את כל זמנם בפיתוח העסק הפרטי שלהם המאפשר להם עבודה מהבית.

שיווק רשתיעסק עצמאי מהבית
אחד הדברים המשמעותיים ביותר בשיווק רשתי הוא שאף אחד לא מפסיד. כולם מרוויחים win win! כלומר – ברגע שאתה מתחיל לבנות לך קבוצת שותפים ולקוחות, אתה מרוויח כל עוד עזרת לאנשים בקבוצה שלך להרוויח.

בעסקים אחרים, כדי שאתה תרוויח יותר – על הקולגות שלך להרוויח פחות. בעסק של שיווק רשתי יש לך אינטרס שכל הקבוצה שלך תרוויח כמה שיותר, מכיוון שזה אחד הפקטורים העיקריים להצלחה האישית שלך.

מומלץ לבדוק מספר פרמטרים לפני שמקימים עסק של שיווק רשתי מהבית:

הראשון – איזו חברת שיווק רשתי מתאימה לי? תעשיית השיווק הרשתי, כמו כל תעשייה אחרת, מגוונת מאד וכוללת חברות שונות עם מוצרים ותכניות תגמול שונות.
חשוב מאד להתחבר למוצר, מכיוון שבשיווק רשתי רוב הפעילות נעשית על ידי המלצה על המוצרים והתכנית העסקית של החברה.

השני - חשוב מאד להחליט כבר מהיום הראשון כמה שעות שבועיות יש ביכולתי להשקיע בעסק כדי להגיע לתוצאה הרצויה

והשלישי - לבחון את מערך ההדרכה והתמיכה שחברת השיווק הרשתי מעמידה לרשות המשווק החדש, ועד כמה באמת היא עוזרת לו להצליח.

אחרי שמיכל הבינה את זה ובחנה מספר חברות בתעשיית השיווק הרשתי, היא בחרה בזו שהתאימה לה. בתחילת הדרך הקדישה לבניית העסק שלה שני ערבים בשבוע, הלכה להדרכות ונפגשה עם מספר חברות שהתעניינו גם הן במוצרים ובאפשרות לפתח עסק עצמאי מהבית, והיום הקבוצה שלה ממשיכה לגדול והיא ממשיכה להרוויח הכנסה פאסיבית שלא תלויה בעבודה הישירה שלה.

לאחרונה, כשיצא לנו לשחזר את אותה שיחה במפגש החברתי שבו שאלתי אותה אם היא מעוניינת להרוויח עוד כסף בנוסף למשכורת, סיפרתי לה על ההתלבטות שהייתה לי אם לשתף אותה בעניין והיא אמרה לי שמה שעשיתי היה זכות גדולה, מכיוון שעזרתי לה ולמשפחה שלה לשפר את החיים, והיום היא עוזרת לאחרים לעשות אותו דבר בדיוק.

מבחינתי, אין מחמאה יותר גדולה מזו.
קישורים באותו נושא:
עבודה מהבית לאמהות
 
 
הידעת?
אתה יכול להיות קרבן, אתה יכול להיות אלוף,
אבל אינך יכול להיות שניהם !!
 

 

 


Go Back  Print  Send Page
למידע נוסף על הדרך הנכונה להקמת עסק מהבית או להזמנת מוצרים נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia