הצטרפו אל קהילת
המשווקים של FOREVER

  

 

‎‫3 שלבים
להקמת
עסק מהבית 
 
 
 
 איריס שביט, מנהלת בתעשיית השיווק הרשתי. בעלת ניסיון של שנים רבות בהדרכה ואימון של משווקים בתעשיית השיווק הרשתי, מתמחה בייעוץ והקמת עסקים מהבית וביצירת הכנסה בנוסף למשכורת. חברה בפורום המנהלים של חברת FOREVER ומאמנת להצלחה.דף הבית >> עבודה מהבית > >> עבודה מהבית לאמהות
עבודה מהבית לאמהות

כן, אני מעוניין להצטרף לרשימת התפוצה ולהתעדכן במאמרים חדשים
 

 
לנשים אלו, לאמהות צעירות או לכל מי שפשוט נמאס לה מהלחץ והמרדף האינסופי אחר משהו שאינו בר השגה יש פתרון מצוין – הקמת עסק עצמאי של שיווק רשתי תוך כדיעבודה מהבית. זוהי הדרך הטובה ביותר לייצר הכנסה נוספת שתשפר באופן משמעותי את איכות החיים של כל המשפחה.
האם באמת אפשר גם להיות אמא, גם ליצור הכנסה נוספת, וגם לעבוד מהבית?
זהו סיפורן של נשים ובעיקר אמהות רבות, המתאוות לעצמאות כלכלית ולביטחון פיננסי, אך נאלצות בכל פעם מחדש להתפשר על עבודה בשכר בינוני ומטה, על תנאי עבודה לא סבירים המאלצים אותן להיעזר בשירותי שמרטפות יקרים, ומונעים מהן את הדבר היקר להן מכל – שהייה במחיצת הילדים.

כאשר חלק עיקרי מההכנסה מתבזבז על מטפלות, עלויות המחייה הופכות להיות כמעט בלתי אפשריות, המשכנתה מכבידה וההוצאות על הילד לא פשוטות - חייבים לחשוב מחוץ לקופסא ולחפש פתרונות יצירתיים שיאפשרו ליצר הכנסה בנוסף למשכורת שאינה דורשת השקעה גדולה ושתאפשר עבודה מהבית.

אז איך עושים את זה, איך עונים על המשולש הקדוש שבין הכנסה נוספת, השקעה נמוכה, ועבודה מהבית?

אני מאמינה ששיווק רשתי הוא תשובה מושלמת למצב כיוון שהוא עונה על כל המרכיבים:

הכנסה נוספת – ההכנסה הנוספת
מעבר למשכורת היא זו שתממן את החוגים לילדים, את המורים הפרטיים או את הנופש השנתי לכל המשפחה. עצם המושג "הכנסה נוספת" מתייחס לכסף שמאפשר לנו לחיות את החיים שאנו רוצים לחיות, בלי המרוץ האינסופי ממשכורת למשכורת רק כדי לסגור את המינוס בבנק. הכנסה בנוסף למשכורת היא בטחון כלכלי וניתוק התלות שיש לנו במשכורת, בבוס או במקום העבודה שלנו.

עבודה מהבית
ישנם שני סוגים של עבודה מהבית. הראשון מתייחס לעבודה מהבית בתור שכיר, כאשר אתה נאלץ להשלים שעות עבודה וניירת על חשבון זמן פרטי או בילוי עם המשפחה. השני מתייחס לעבודה מהבית כאשר אתה עצמאי, ויכול לבחור מתי לעבוד וכמה זמן להקדיש למשפחה.

לעבודה מהבית יתרונות רבים: היא חוסכת זמן רב של נסיעות למשרד, היא חוסכת אנרגיה ודלק, עבודה מהבית מאפשרת לך לבחור את שעות העבודה הנוחות לך ביותר ובתור עצמאי גם לחסוך בעלויות החזקת משרד.

עסק שמתאים לאמהות
מחקרים רבים דנים ברגשי האשמה (מוצדקים או לא מוצדקים) של אמהות שנקרעות בין דרישות העבודה שלהן ובין האמהות וגידול הילדים. כמעט כולם מדווחים בתוצאותיהם על תחושת תסכול, על רגשי אשמה, על לחץ לא סביר ובעיקר על תחושת החמצה כאשר בתור אמא כמעט ואין אפשרות ליהנות מהעבודה מצד אחד או מזמן איכות עם הילדים מהצד השני.

אמהות
רבות מוצאות עצמן בין הפטיש לסדן מכיוון שגידול ילדים דורש השקעה כספית שלא מאפשרת להן לעזוב את העבודה, ומצד שני – חלק ניכר מהמשכורת משולם למטפלת או למעון, כך שהוא לא מתבטא באופן כלשהו באיכות החיים של המשפחה.

לנשים אלו, לאמהות צעירות או לכל מי שפשוט נמאס לה מהלחץ והמרדף האינסופי אחר משהו שאינו בר השגה יש פתרון מצוין – הקמת עסק עצמאי של שיווק רשתי תוך כדי עבודה מהבית. זוהי הדרך הטובה ביותר לייצר הכנסה נוספת שתשפר באופן משמעותי את איכות החיים של כל המשפחה.

בחלק הבא אביא את סיפורה של מיכל, אמא צעירה, שהעלתה את רמת החיים שלה בעזרת הכנסה נוספת תוך כדי עבודה מהבית.
קישורים באותו נושא:
עבודה מהבית סיפורה של מיכל
 
 
הידעת?
מטרה היא חלום עם תאריך !
וודא שהמטרה נגישה והתזמון שלה הגיוני
תאם עם המשפחה והכן אותם לתקופה שבה רוב תשומת הלב תהיה בעסק
נסה לקבוע מטרות שלא קשורות רק בכסף
 

 

 


Go Back  Print  Send Page
למידע נוסף על הדרך הנכונה להקמת עסק מהבית או להזמנת מוצרים נא לפנות אליי לטלפון 052-4555421 או למייל iris9511@gmail.com

Bookmark and Share
 
עיצוב: ToysterMedia